cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 FE modelinde Twitter sorunu

(Topic created on: 01-19-2022 06:38 PM)
919 Views
Scorbit
Active Level 1
Options
Galaxy S

Twitter uygulaması çok takılıyor. Telefonu alalı 1 gün oldu. 120 mhz akıcılık farkı olacak derken eski telefonumdan çok daha kötü. 

8 Comments
WololoWololo2
Active Level 5
Galaxy S
S FE serilerini alırsanız size bu olacaktır, buna hak ettiniz! S21 Ultra / S22 Ultra alacaktınız ya da A serilerini alacaktınız 🤣
0 Likes
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy S
Cihazınız güncel mi?
Uygulama güncel mi?
Bunları kontrol edin belki düzelme olur.
0 Likes
Scorbit
Active Level 1
Galaxy S
Uygulama da cihaz da güncel. Sanırım android 12 yüklü geldiği için henüz Twitterda uyum yok. Diğer uygulamalar gayet stabil ve akıcı
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Cihaz yeni çıktı normal, yazılım güncellemeleri ile düzeltilir dert etme.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Öncelikle Cihazın hayırlı olsun

Bu gibi sıkıntılar olabilir çünkü cihaz yeni çıktı 😊 yakında problemin düzelir
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim. S21 Fe daha çok yeni bir cihaz. Android 12 ile kutudan çıktı ki bu işletim sistemi de çok yeni. Dolayısıyla Twitter gibi 3. Parti uygulamalar hatta Telefona dahili olarak gelen Samsung ve Google uygulamaları bile zamanla güncellenerek işletim sistemi ile optimizasyon sağlandıktan sonra donmadan takılmadan performanslı çalışacaktır. Biraz sabırlı olmak lazım...😊
_Fırat_
Active Level 8
Galaxy S
Bence sorun telefonda değil android 12 de.. 12 den önce yağ gibiydi benim s20fe ama 12 ile cihazdan soğumaya başladım açıkçası.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Scorbit,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes