cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE mayıs güncellemesi pil performansı

(Topic created on: 06-01-2023 08:17 PM)
70 Views
OğuzB
Active Level 4
Options
Galaxy S

image

Çıldırmalık ya bu ne sizce servise vermeli miyim yepyeni cihaz 
13 Comments
Galaxy S
Bende 20 gun once S22 aldim bendede ayni sorun var bugun aradim uzaktan erisimle cihazima baglanip birkac ayar yaptilar duzeldi bir tik 444 77 11 i arayip uzaktan erisimle baglansinlar belki duzelir biraz
Galaxy S
Benimde ancak 2 3 saat veriyordu pilim yuzde 20 lerdeyken ama bi tik duzeldi 68 sarjim var 2 saat 15 dakika ekran suresi vermişScreenshot_20230601_192237_Device care.jpg
şevket8097
Active Level 6
Galaxy S
Ben aradim ilk bi ķadin geldi ne yapicagini bilemedi yuzume kapatti baska birisi geldi guncellemeleri yapin dedi :)
Galaxy S
Yok benimki direk baglanip kendisi ayarlari yapti
şevket8097
Active Level 6
Galaxy S
Ne soyliyim ya sizin musteri temsilcisi iyi gelmis heralde bende onlara soyliyim
Galaxy S
Tabikide soyleyin hata kontrol etti pil sagligim ise yuzde 99 dedi ozelikle smart tutordan baglanip ayarlarin yapilmasini talep edin
Madenci10
Active Level 3
Galaxy S
Guc tasarrufunda kullaniyorsun sanirim telefonu benimki Aynen bu sekilde guc tasarrufsuzScreenshot_20230601_205933_Device care.jpg
Galaxy S
Evet malesef
SubUrban
Active Level 5
Galaxy S
normalde s serilerinde pil sorunlari zaten ortada ama senin telefonun bayaa kotu durumda gibi. bu uygulamadan destek > telefon tanimlamasi > pil bolumune girip bi kontrol eder misin