cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 FE Kurtulsam Senden

(Topic created on: 05-26-2023 06:28 PM)
253 Views
OgulcanSvr
Active Level 6
Options
Galaxy S

Telefonun pilini geçtim artık 120 hz de bile animasyonlar donuyor aşırı ısınıyor instagram kasıyor twitterda gezilmiyor bile

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba OgulcanSvr,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
Twitterda kaydırırken kasmayı diyorsanız o çoğu android cihaDa var
OgulcanSvr
Active Level 6
Galaxy S
Biliyorum ama telefonun kendi kasması garip asıl
0 Likes
smsngs21fe
Active Level 4
Galaxy S
Bende sizle aynı düşünüyorum yazın s23 ultra ya geçerim muhtemelen
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy S
S21 ukullanıyorum aldığım günden beri yağ gibi 120hz de 5-6 saat arası alıyorum aynı işlemci aynı arayüz nasıl sıkıntı oluyor ki 😕
OgulcanSvr
Active Level 6
Galaxy S
Gerçekten bilmiyorum
0 Likes
Benmavi
Active Level 5
Galaxy S
M14 te bile ısınma kasma yok. S21 FE de olması garip. Arka planda çalışan kullanmadığın uygulamaları uyku moduna almayı dene. Google Play dışı uygulama yüklediysen virüs taraması yap.
0 Likes
OgulcanSvr
Active Level 6
Galaxy S
Telefonumda sadece bilinen uygulamalar var bir çok uygulama derin uykuda wp ve bankalar hariç
0 Likes
circless
Active Level 9
Galaxy S
Telefonu hunharca kullanıyorsun demektir a33 bile kasmıyor o uygulamalarda
0 Likes
OgulcanSvr
Active Level 6
Galaxy S
Güzel kardeşim ben telefonu sadece telefon etmek ve sosyal medya kullanmak için aldım. Telefonu bir kere düşürmedim spigen marka kılıflada koruyorum. Tüm aksesuarlarım orijinal samsung ekosistemi. Emin ol telefon hakkında bir sürü fikre sahibim. Root nedir rom nedir yazılım konusunda da engin bilgiye sahibim hobisel olarak zaten kodlama öğreniyorum. İşin sorunu şu ben bu telefonu aldığımsa samsung çalışanları bana pişkin gibi bu telefonda hiç bir sorun yok en iyi pile sahip en iyi işlemciye sahip dediler hayır değil samsung exynos işinde hep çakıyor. Ben apple fanboyu da değilim fakat iş arkadaşım ip11 kullanıyor o bile 6 7 saat ekran süresi alıyor. Ben telefonu güç tasarufunda 3 saat ekran süresi alarak kullanıyorum. Kullandığım uygulamalar bile play store üzerinden edindiğim uygulamalar.