cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 FE ISINMA SORUNU

(Topic created on: 07-04-2022 01:44 AM)
228 Views
monarizm
Beginner Level 3
Options
Galaxy S

Herkese merhaba . S21 fe yi 1 ay oldu alalı. Telefon cayır cayır ısınıyor.birçok uygulamayı sildim aynı zamanda yine bir sürü programı uykuya aldım banamısın demiyor.Aynı zamanda performans yarı yarıya düşüyor. orjinal telefon jelatini günde 3 defa kalkıyor sicaktan okadar yani. 21 fe açılımı fırın edition sanırım. Lütfen yardım istiyorum olmadı telefonu degiştiricem . Aşırı soğudum cihazdan.

4 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung'un Exynos modelleri amiral de olsa bir sorunu çıkıyor. Satıp S22 ya da S20Fe ye bakın ya da başka modellere.
monarizm
Beginner Level 3
Galaxy S
Samsungtan komple vazzgecme eğilimindeyim artkk
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Ben S20Fe aldım memnunum normalde ısınma yok oyun oynarken ve video çekerken oluyor biraz o kadar. Size ve bütçenize hangisi uygunsa onu alın
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba monarizm,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım Alın > Hata Raporları > Telefon Sıcaklığı bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD