cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 FE Batarya

(Topic created on: 08-08-2022 12:30 PM)
174 Views
thegecko
Active Level 3
Options
Galaxy S

Herkese merhaba! 

Ben bu telefonu yaklaşık bir buçuk hafta önce aldım. Yani yeni henüz. Benim beklentilerimin yüksek olmasından mıydı bilmiyorum ama gece %100 şarjdan çıkardım telefonu ve hiç dokunmadım, uyudum. Sabah kalktığımda %96 kalmıştı. Bu normal mi? WiFi, mobil veri... hiçbir şey açık değildi. Batarya problemi olabilir mi?
5 Comments
Solution
Galaxy S
Tabi normal telefonun arkadan yaptığı işler vardır birde always on display açıksa onunda etkisi vardir
thegecko
Active Level 3
Galaxy S
Evet o açıktı. İphone 5s den geçiş yaptım bu telefona. Beklentilerim batarya açısından çok yüksekti. Bu durumu **bleep** edince de şaşırdım.
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Bataryalar 100 den 95 e çabuk inerler zaten. Gece boyu da boşta kaldığını düşünürsek bence normal. 100 de değilde örneğin 80 de bıraksaydınız 79 ya da 78 e düşerdi en fazla. Bir sorun olduğunu düşünmüyorum ben fakat kullanımda da az geldiğini düşünüyorsanız hata raporu gönderebilir veya servise gidebilirsiniz.
thegecko
Active Level 3
Galaxy S
Iphone 5s den geçiş yaptım bu telefona. Batarya açısından beklentim çok yuksekti. Bu durumu **bleep** edince şaşırdım. Telefonu çok kullanıyorum. Normal mi peki görseldeki süreler? Screenshot_20220808-123023_Device care.jpg
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
İyi fakat daha da iyi olacaktır. Bu telefonun bataryası sizi gayet memnun eder merak etmeyin telefon daha yeni. Zamanla oturacaktır.