cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE AOD

(Topic created on: 05-17-2024 11:21 AM)
581 Views
Hils07
Active Level 6
Options
Galaxy S
One ui 6.1 ile birlikte gelen AOD animasyonu sadece exynos modeller için gelmiş snapdragonda yok 💀
Karışık bir güncelleme oluyor gelecek güncellemelerde eklenecek çok şey var gibi 😬
Sizler ne düşünüyorsunuz?
Hils07
Active Level 6
Galaxy S
Hocam şöyle diyebilirim kesinlikle yükledikten sonra hard reset atın yoksa stabil olmuyor yani benim için öyleydi normal sıfırladım kasmalar oluyordu hard resetten sonra düzeldi ek olarak ısınma çok hafif arttı gibi ama bu da herkeste olan bir sorun değil ram tüketimi 6.0 la aynı hocam bir sorun yok sadece animasyonlarda buglar var ufak tefek sorun olarak onu da düzeltirler yakında
Galaxy S
Anladım güzel sıkıntı fazla yok gibi sevindim..ben simdiye kadarki guncellemelrde hiç reset atmadım gayet normal kullandım ksama donmada telden tele değişiyor bakalım biraz bişey olursa atarım oda biraz uğraştırıyor ama 😁6.0 dan çok çok memnunum insallah bundada oyle olur zaten son guncelleme bunuda atlatsak tmm.. teşekkürler hocam 🤗🫡
Hils07
Active Level 6
Galaxy S
Performansa göre kendiniz bakarsanız 😊 Son güncelleme dediğiniz telefon mu değiştiriyorsunuz? 😅
0 Likes
Noova
Active Level 6
Galaxy S
Kanka hard reset yerine wipe cache partition işe yarar mı
Hils07
Active Level 6
Galaxy S
Bro olabilir dediğim gibi herkeste farklı deneyip görmen lazım ama sorun yaşarsan hard reset çözüyor kesinlikle
Eflatun
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Hils07

Samsung tarafından onaylı olmayan resetleme işlemleri, ürüne zarar verebilir. Bu tür yetkisiz işlemler, cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakabilir. Bilgilerinizi yedekledikten sonra Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz; https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/ 

Teşekkürler. 
MOD

110908
Active Level 6
Galaxy S
duvar kağıdınızı paylaşır mısınız
Hils07
Active Level 6
Galaxy S
Buyurun 🫡Altitude Cruise_1000002068_1714946282.png
0 Likes
110908