cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 FE 5G parmak izi okuma garip çalışıyor

(Topic created on: 11-15-2022 10:32 PM)
45 Views
Budadoruk
Active Level 5
Options
Galaxy S

Merhabalar 4 aydır S21 FE 5G kullanıyorum. Ekranı açarken parmak izimi okutuyorum ve parmağım hangi uygulamanın üsütndeyse o uygulama açılıyor. İşin kötüsü bazen galerimi de açıyor. Ne yapmalıyım?

6 Comments
Galaxy S
Telefon darbe aldı ise hasar almış olabilir servise başvur
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
En son açtığın uygulamayı açar.
0 Likes
Budadoruk
Active Level 5
Galaxy S
Hayır en son açtıklarımı açmıyor ana ekranımdakileri açıyor
0 Likes
mustafa2705
Active Level 4
Galaxy S
Bende de benzer bi sorun var ama sürekli değil tabiki,bir de tanımlamadığım parmak ile de açabiliyorum hatta bir başkası bile açabildi telefonu mu?
0 Likes
Galaxy S
Kankacım bende uzun zamandır bu sorunu yaşıyorum bir yolunu buldum pilden tasarruf ediyim diye 60 hz kullaniyordum 120 cikarinca sorun yaşamıyorum android 13 te hallolacak diyorlar bende ortaya cihaz optimize widgetini koydum Screenshot_20221115-222134_One UI Home.jpg
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Samsung members
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıkladıktan sonra hata raporları seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp hata raporunu gönderdikten sonra uygulama içerisinde biraz bekleyin raporunuz tamamen gönderilecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden size bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır. Bu durumun yazılımsal hata olma ihtimali var.
0 Likes