cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 FE 5G kamerası kötüleşiyor

(Topic created on: 11-15-2022 10:31 PM)
41 Views
Budadoruk
Active Level 5
Options
Galaxy S

S21 FE 5G kullanıyorum. İlk aldığım gün kamerası çok güzeldi gün geçtikçe sürekli bulanıklaşmaya başladı. Nedendir yoksa normalmi.

5 Comments
Galaxy S
Kamerayı fabrika ayarlarına sıfırla ilk olarak. Ve ya fotoğraf çekeceğin zaman kamera lensini temiz tut ve sil. Eğer düzelmezse samsung akıllı servise başvur
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
Bende aynı cihazı kullanıyorum Mart ayından beridir GRAM bulanıklaşma veya kötüleşme yok aksine mükemmel ötesi çekiyor. Sizin kamera lensiniz falan pislenmiş olabilir veya farklı birşey vardır. Şayet tüm S21 FE cihazlarının aynı anda kamerası bozulurdu.
BarışKRKY
Active Level 4
Galaxy S
Aynı cihazı bende kullanıyorum size aynen katılıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Samsung members
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıkladıktan sonra hata raporları seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp hata raporunu gönderdikten sonra uygulama içerisinde biraz bekleyin raporunuz tamamen gönderilecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden size bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır. Bu durumun yazılımsal hata olma ihtimali var.
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Budadoruk,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes