cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE 5G 256 GB

(Topic created on: 02-02-2023 03:24 PM)
230 Views
Sevoooderler
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Telefonla çektiğim tüm fotoğraf ve videoların sosyal medya ve diğer uygulamalara yüklerken kalitesi çok fazla düşüyor yardımcı olabilirmisiniz ? Varsa özel bir kamera ayarı paylaşırmısınız ?

2 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
s21 serisi ile optimizasyon yapıldı ama pek etki etmedi
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sosyal medyada resim video paylaşırken kalitesinin düşmesi normaldir Android'de oluyor bu. Ama bir takım önlemler alabiliriz düşmemesi için kalitesi. Mesela çekim yaparken cihazınızın kendi Kamera uygulamasını kullanın.
Ayrıca Instagram uygulamasına yeni bir özellik geldi kalitenin bozulmaması için belki özelliği açtığınız zaman yine bozulabilir ama eskisine oran ila daha az bozulur belki. Instagram> sağ alttaki profile tıklayın> sayfa içerisinden en yukarıda sağ tarafta yer alan tuşa tıklayın> ayarlar> hesap> hücresel veri kullanımı> sayfa içerisinde en Yüksek kalitede yükle diye bir yazı seçeneği olması lazım O anahtar kapalıysa açık hale getirin. Not! Instagram'a gelen bu özellik kademeli olarak herkese yayılıyor olabilir bu özelliğin size gelmeme ihtimali de var. Özelliğin gelip gelmediğine anlayabilmek için yukarıda belirttiğim işlemleri uygulayarak bakın geldiyse yapın Gelmediyse bekleyin Belirli aralıklarla kontrol edin gelip gelmediğini özelliğin.