cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 FE 256GB Telefon kapanip aciliyor yardim!!!!

(Topic created on: 03-10-2023 09:28 PM)
579 Views
Furkaneryilmaz
Active Level 1
Options
Galaxy S

Arkadaşlar telefonum son 1 yildir neredeyse 2 gunde 1 kendini kapatip tekrar aciyor. Otomatik baslatma kapali olmasina ragmen arama esnasinda internette gezinirken birden kapaniyor ve tekrar aciliyor. Son yazilim guncellemesini yaparkende guncellemeyi tamamlayamadi ve teknik servise goturdum. Yazilimi guncellediler problemden bahsettim ve birdaha olmayacagini yazilimsal bir sorun oldugunu ilettiler ancak ertesi gun yine kapanip acilmaya basladi. Bu sorunu nasil cozebilirim ya da yeni telefon mu talep etmeliyim lutfen yardimci olur musunuz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy S

Tekrar servise götürüp, sorunun devam ettiğini ve konuyla ilgili şikayetinizi tkrar iletmenizi öneririm. Eski servis kaydına ait belgeyi yanınızda götürmeyi unutmayın. sorunun devam ettiğini ve destek istediğinizi belirtin.

View solution in context

0 Likes
18 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sorununuzun düzelmediği durumunda yetkili servis merkezinde cihazı kontrol ettirin. Servis hakkında bilgi almak için Samsung destek hattını arayabilirsiniz. 4447711
0 Likes
Galaxy S
Yanitiniz icin tesekkurler ancak servise goturmeden once onu da denedim ve sorunum devam ediyor. Duzelmedi.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
HIm. Tüketici hakem heyetine başvurup cihaz değişimi istemeyi talep edin veya paranızın karşılığını geri almayı talep edin.
0 Likes
Galaxy S
Tam olarak tarif ettiğiniz gibi kapanıp açılıyor mu yoksa ekrana SAMSUNG yazısı gelip kilit ekranına mı dönüyor?
0 Likes
Galaxy S
Bu sorun yasandıktan sonra Samsung Members uygulmasına girdiğinizde otomatik hata raporu görüyor musunuz?
0 Likes
Galaxy S
Evet hata raporu goruyorum ve gonderiyorum. Sorunun kaynagini biliyor musunuz?
0 Likes
Galaxy S
Bu sekilde gozukmekteScreenshot_20230310_212228_Samsung Members.jpg
0 Likes
Galaxy S
Ben kesinlikle Samsung güncellemelerinden kaynaklandığı kanaatindeyim. Aksi halde farklı model telefon kullanan bir çok Samsung kullanıcısı benzer zamanlarda aynı sorun üzerinde yoğunlaşamazlardı. Buyurun

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-Note/Samsung-kullanan-her-fani-bir-gün-bu-sorunu-yaşayaca...
0 Likes
Galaxy S
Bu sekildeScreenshot_20230310_212228_Samsung Members.jpg
0 Likes