cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE 2. nesil değer mi?

(Topic created on: 03-25-2024 08:07 PM)
202 Views
thisisardaali
Active Level 4
Options
Galaxy S
Selamlar, ben yanlaşık 1.5 yıldır S21 FE kullanıyorum ve aslında memnunum fakat aklıma durduk yere acaba 2. nesilini mi alsam diye düşünüyorum sizce değer mi?
17 Comments
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Değmez kankam snapdragon biraz oyunda daha çok fps alıyor birde kamerada çok hafif f.a.r.k var.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Ve snapdragon ile exynos performansı testleri neredeyse aynıdır ve pil'dede benzer yani neredeyse aynı sonuçlar var snapdragon al diyenler exynos 2100'ün gücünü görmemiştir snapdragon 888 vs exynos 2100 diye youtube'dan videoları izlemeni tavsiye ederim.
0 Likes
thisisardaali
Active Level 4
Galaxy S
ben biraz araştırmıştım da kararsız kalmıştım bir de bu telefonu ilk alacağım zamanda bir arkadaş da exynos ile snapdragon farkını anlatmıstı ama ben s21 fe için snapdragon bulmakta zorlanacağım için exynos aldım ve gayet memnunum 120 fps destekleyen çoğu oyunda 115-120 arası(çoğu oyunda sabit 120) fps alıyorum gayet de memnunum ama hem o batarya problemleri vs duyunca iyi ki almamışım dedim ama 2. nesil olunca belki bir şeyler düzeltilebilmiştir diye düşünmüştüm.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
2. Nesil olayında snapdragon işlemci sadece var başka gelişme yok o kadar yani alttaki yorumumada bakabilirsin.
0 Likes
thisisardaali
Active Level 4
Galaxy S
teşekkür ederim ben elimdeki ile mutluyum 😅
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Anladım telefonu satıp bedava alırsan değebilir ama üzerine 2000 TL bile versen snapdragon s21 fe almak için değmez onu alacağına s23 fe daha mantıklı olmuş olur dostum ama yinede sen bilirsin alıyorsan al ve benim gönderime bak exynos 2100'ün testlerini yapmıştım 😊
0 Likes
circassian11
Expert Level 4
Galaxy S
Boşver elindeki iyi ..eğer guncelleme hastalığın yoksa sarjida kafaya takmazsan nasıl olsa hızlı şarj var ..temiz bakarsan o tel sana 4 5 sene rahat gider..eğer tabi paran varsa alırsın başka model 👍😉
0 Likes
Galaxy S
S21 fe SD versiyonunu tavsiye ederim
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Değmez knk