cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 FE 120 Hz ve oyun performansı

(Topic created on: 08-30-2022 09:52 PM)
180 Views
uMMMt
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Eski telefonum bozulduğu için yeni telefon olarak S21 FE aldım. Telefon genel anlamda iyi ama ekran 120 Hz iken oyun oynatmıyor takılmalar  donmalar ve ısınma problemi oluyordu. Ekranı 60 Hz e alınca bu sorun ortadan kalktı gibi. Ama madem 120 Hz ekran koyuyorsunuz tam anlamıyla destek verin de mağdur olmasın kimse

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır

View solution in context

5 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
uMMMt
Beginner Level 2
Galaxy S
2 tane gönderdim ilgilenen yok
TrDarkDayS0
Active Level 6
Galaxy S
Bende hata raporu gönderdim 2 gün oldu ama hayla yanıt alamadım samsung Türkiye yetkilileri uyuyor galiba
ysmnn
Active Level 10
Galaxy S
Musteri hizmetlerini arayin hata raporuna gec donuş yapiyorlar
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Bende böyle bir sorun yok