cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Ekran Koruyucu

(Topic created on: 08-14-2022 12:42 PM)
173 Views
carvis
Active Level 4
Options
Galaxy S

Dostlar merhaba.

S21 de herhangi bir ejran koruyucu var mi? Jealtinden bahsetmiyorum tabii ki.Bana var gibi geldi cunku koselerde ve on kameranin oralr tam hizali degil.Gidip taktirmaya biraz usendim de idare eder mi varsa acaba? Yardimci olursaniz sevinirim.
13 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kendi deneyimim S21 FE kullanıyorum aldığımda var biliyordum ama jelatinden başka bir şey yoktu,ve gidip hemen taktırdım hatta ömür boyu paketi al derim tavsiyem , verdikleri faturayla istediğin zaman gidip değiştirebiliyorsun👍
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
özellikle mediamarktın camı çok iyi hem kamerası açıkta hemde dayanıklı
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben Teknosa da yaptırdım, Media Markt personeli ukalaca davrandığı için direk Teknosa da çözdüm 😉
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
bendede tam tersi oldu teknosa çalışanı buyback e bakmamak için kaç tane bahene buldu bakıncada yok şu var yok bu var diye xs 64gb ı 4100 tl ye saydılar çöp bu cihaz dediler mediamarkt çalışanları 7013 tl ye sıkıntısız şaşırarak aldılar bu cihaz buyback e verilir mi çok temiz diye
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Yapacakları şey belli sanki biz çalıştırıyoruz gibi bizlere tavır yapıyorlar 😜😉
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
bide hiç bişiyi beğenmeme huyları yok mu ya bu iyi midir şuna göre dediğimde hiç bir zaman evet yanıtını alamadım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben onu vatan bilgisayarda yaşıyorum 🤭 sanki biz çalışan onlar müşteri
carvis
Active Level 4
Galaxy S
dostlar buradayken sorayìm.Batarya performansiniz nasil? Mesela bende su an %84 sarj ver ve 23 saat kaldi gosteriyor tabii ki buna bakarak olcemem ama dun %19 a kadar indirdim ve 6-6.5 saat ekran suresi aldim.120hz acikti ve cogu zaman parlaklik yari ve yaridan azdi.
Sanki yavastan oturuyor gibi hissediyorum ama sizin de tecrubelerinizi ogrenmek istiyorum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kesinlikle öyle ilk aldığımda telefonu günde iki kez şarj ediyordum dedim ki mahvoldum 😜oyun hiç oynamıyorum,sosyal medya yöneticisiyim zaten.Genel olarak videolar editler vs.Elimden düşmüyor açıkçası ve şu an gerçekten çok mutluyum 😉