cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 Bildirim

(Topic created on: 04-03-2022 10:30 AM)
111 Views
1insan34
Active Level 3
Options
Galaxy S

S9 dan bu hafta s21'e geçtim. 

S9 ekran kavis ve ön arka dokunma kalitesi, ideal ebat bambaşka imiş. Samsung geriye gidiyor kasa kalitesi ve tasarım olarak. 

Neyse sorum şu arkadaşlar... 

S9 da üstte bir bildirim geldiği zaman hafifçe sağa çekerek ayarlar tuşuna basarak sadece o bildirimin bildirim ekranına düşüp düşmemesi için genel ayarlar yapabiliyorduk. şimdi bir bildirimi üst bildirim tarafından hafifçe sağa sola çekince ayarlar tuşu çıkmıyor Onu nasıl çıkarabiliriz?
8 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
S9 candır :))
asigo
Active Level 3
Galaxy S
Samsung son zamanlardaki hareketleriyle bana bir dev olan nokia yı hatrlatyr, onunda bitiş hikayesi samsung un son zamanlardaki hareketleriyle aynydı, geliştiremediği sistem kendini tekrar eden cep telefonları, telfon kalitesindeki düşüklük, samsung taki bir türlü sorunları kapatamayan güncellemeler
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
Benim de en sevdiğim ve kullandığım 3 cihaz oldu ,s7edge, s9plus ve s20 plus , kasa ve tasarım olarak
Galaxy S
S5 8 senedir kullandım
Solution
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy S
Bildirime basılı tutmayı deneyin, ayrıca kaydırarak oluyor ki neden yapamadınız bende oldu şuan denedim de, belki Android 12 de kalkmış olabilir bilmiyorum ancak basılı tuttuğunuzda çıkacaktır.1648966248839.jpg
1insan34
Active Level 3
Galaxy S
Ben Android 12 öncesi hafif sağa sola çekerek kullanmayı alışmışım. Öyle oluyor sanıyordum, üzerine basınca da oldu. Değişiklik Android 12'de bu şekilde olmuş teşekkür ederim yardımınız için. 🙏
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Gelen bildirimin üzerine basılı tutarak seçenekleri çıkartabilirsiniz.
0 Likes
1insan34
Active Level 3
Galaxy S
Ben Android 12 öncesi hafif sağa sola çekerek kullanmayı alışmışım. Öyle oluyor sanıyordum, üzerine basınca da oldu. Değişiklik Android 12'de bu şekilde olmuş teşekkür ederim yardımınız için. 🙏