cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Batarya - Pil problemleri

(Topic created on: 11-08-2022 01:07 PM)
221 Views
Goro08
Active Level 5
Options
Galaxy S

Herkese merhaba. S21 5G Exynos 2100 cihazımı 1 aydan uzun süredir kullanıyorum. Mobil Veri üzerinden 60hz orta parlaklık ve harici kapalı, güç tasarrufu modu kapalı iken 4 saat ekran süresi. 120hz'de 3 saat 20dk ekran süresi alıyorum. WiFi üzerinde iken 5.30 saat alıyorum 60 ile 120hz arasında genelde 20dklık bir **bleep** oluyor. Bence bu ekran süreleri çok düşük. One UI 4.1 sürümünü kullanıyorum. Aynı sıkıntıyı yaşayan veya aynı sıkıntıyı yaşayıp çözüm bulmuş olan yazabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.

3 Comments
ys1809
Active Level 2
Galaxy S
Ben de aynı cihazı kullanıyorum alalı yaklaşık 2 ay oldu. Ekran 120 hz, AOD ve adaptif parlaklaklık açık durumda. Ekran sürem normal kullanımla 6-8 saat arası değişiyor, oyun oynarsam 5-5.5 saate düşüyor.Cihazınız S 21 için normal değerlerin altında gözüküyor yetkililerle iletişime geçmenizi öneririm.
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Ben 6 saat civarı alıyorum. Bence telefona bir rom atın ( Odin ile orijinal rom atarsanız garanti gitmez)
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Goro08,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes