cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 Android 13 Karşılaştığım sorunlar

(Topic created on: 12-18-2022 12:04 PM)
97 Views
Furkanyamann
Active Level 5
Options
Galaxy S
Güncellemeyi ilk geldiği gün Hard reset atarak kurdum fakat karşılaştığım bazı problemler var hatırladığım 3 tanesi: 
-Wp den bildirim gelince hem açılır bildirim ve bildirim panelinde bazen sol taraftaki wp simgesi görünmüyor.
- Diğeri ise yine wp den ve başka uygulamadan bildirim gelince saat kısmında bildirim gelen uygulamanın adı kalıyor, bildirim panelini açmadan saat tekrar gözükmüyor.
- Chrome den video izlemeye başladığımda ses geliyor görüntü 1 saniye kadar geç oynamaya başlıyor.

Şimdilik karşılaştığım ve aklımda kalan sorunlar bunlar benzer sorunları yaşayan var mı ?
image

9 Comments
Galaxy S
Tek derdimiz bu olsun hemşerim
Denizzx
Active Level 7
Galaxy S
Bende yok bu sorunlar A serisi kullanıyorum. Yüklediğiniz bir uygulama buna sebebiyet vermiş olabilir
Furkanyamann
Active Level 5
Galaxy S
Hard resetten sonra herhangi bir uygulama da yüklemedim aslında ama s21 serisinde olan bir sorun olabilir mi acaba
Denizzx
Active Level 7
Galaxy S
Wp yi kaldır tekrar yükle verileri ön belleğini temizle
Furkanyamann
Active Level 5
Galaxy S
Bunları denedim ama çözüm olmadı umarım guncellemeyle düzelir
Denizzx
Active Level 7
Galaxy S
O zaman güncelleme kaynaklıdır. Android 12 de Bildirim gelmeme sorunu vardı kısmen düzeldi bende de
dgn1
Active Level 3
Galaxy S
Bende de aynı cihaz var ancak böyle bir sorunla karşılaşmadım
Furkanyamann
Active Level 5
Galaxy S
Hocam ben de anlamadım cihaz 4 aylık ve Hard resetten önce de aynı sorun vardı attıktan sonra da böyle
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Furkanyamann,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes