cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 5G kulaklık ses kalitesi

(Topic created on: 11-28-2022 09:14 PM)
46 Views
hzr
Active Level 3
Options
Galaxy S

A70 telefonumdan sonra S21 5G telefona geçtim tek memnun kalmadım yanı kulaklik ses kalitesi A70 cihazimda olduğu gibi s21 de yine ayni  sennheiser cx275 ve cx3.00s model kulakları kullanıyorum ama ses kalitesi a70 ile kesinlikle bir değil ne kadar eko ayalarini yapsam da olmuyor Bire bir ayni eko ayarlarini yaptım yine de cok kötü Bas denen bisey yok a70de bas tiz olsun cok memnundum s21 bu konuda neden bu kadar kötü Dönüştürücü **bleep** ettirir mi diye düşünüyorum s21 amiral gemisi bir cihaz a70 ile kiyaslanamaz taktir ederseniz kullandigim kulakliar kablolu ve kaliteli kulaklıklar Yukarıda modeli verdigim kulaklıkları a70 de memnun olarak kullaniyordum s21in daha iyi olmasını beklerdim aksine cok daha kötü cikti

16 Comments
hzr
Active Level 3
Galaxy S
Linke tıkladım yüklü gözüküyor yinede tesekkur ederim
johncena01
Active Level 6
Galaxy S
Telefonu kurduktan sonra yeniden başlattınız mı ve yazılım güncel mi? Eğer yaptıysanız yerinizde olsam birkaç gün beklerdim. Android 13 gelince hâlâ oluyorsa Samsung'a yazardım.
hzr
Active Level 3
Galaxy S
Evet telefona sim karti takmadan once tum guncellemeri aldim kapatip tekrar actim
hzr
Active Level 3
Galaxy S
Kablolu kulaklik kullaniyorum
Kadır
Active Level 5
Galaxy S
Bende de aynısını oldu. Kulaklık Jak adaptörü ile alakalı bir sorun bence... Ne denediysem olmadı. Orjinal Samsung adaptörü de bulamadım hiçbir yerde ikinci el aldığımdan çıkmadı kutusunda. Bende bluetooth kulaklık aldım. Ses kalitesi gayet iyi. JBL TUNE230NC kullanıyorum. Gayet memnunum.
Solution
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Sorun dönüştürücüde orjinal Samsung dönüştürücü ile deneyin farkı görürsünüz :)
hzr
Active Level 3
Galaxy S
Evet arkadaşlar şimdi aklıma geldi annemin a50 telefonuna aynı kulaklıkligi eko ayarlarini yaptıktan sonra önce 3.5 m jak ile sonrada ayni kulakligi ayni ayarlarda ayni müzikle dönüştürücü ile bagladim bilginiz olsun muazzam bir **bleep** var dönüştürücü ile bagladigim zaman bas tamamen yok oluyor kulaklik ucuz bir kulaklik gibi ses veriyor ama dönüştürücüyü cikarip 3.5 girişine bagladigim zaman ses 360 derece değişip güzel duzgun basi tizi dengeli ses veren bir kulaklik haline geliyor dedigim gibi kulakligim sennheiserin duzgun kaliteli kulakligi ama kullandigim donusturucu orjinal samsung urunu degil simdi asil soru acaba orjinal olmadığı icin mi boyle bir sorun oldu yoksa type c girişinden ses almaya kalktigimizda mi boyle bir sorunla karşılaşıyorum
0 Likes