cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 5G android 13

(Topic created on: 12-13-2022 07:17 PM)
41 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S
S21 android 13 bütün ülke aldı XSG birleşik arap emirlikleri de aldı ama S21 android 13 Türkiye ye çoktan gelmesi lazım
image

image

6 Comments
IBarış
Active Level 7
Galaxy S
Az önce canlı destek ile iletişim kurup aynı şeyi sordum, cevap olarak "Cihazlarda sorun yaşanmaması adına testlerimiz devam ediyor bu yüzden çıkışına dair tam bir gün veremiyoruz." şeklinde bir cevap aldım. Tahminime göre yüksek ihtimal bu hafta olmazsa da yılbaşına kadar güncelleme kesin gelecektir.
dgkns215g
Active Level 5
Galaxy S
ya arkadaslar neden bekliyosunuz? anlamiyorum ki sizi
bende de ayni cihaz var yaklasik 3 hafta once csc yi degistirdim almanya yaptim ve suan avrupaya 2 ay once gelen 13 u ve gunvenlik guncellemelerini aldim pasa pasa stabil surumu kullaniyorum siz neden israrla yapmiyorusunuz samsung turkiye tamamen rezilliktir baska hic bisey degildir bidaha hayatta tutkiyeye gecmem.
JLP
Active Level 2
Galaxy S
Ben prensip yüzünden yapmıyorum. Neden (küçük de olsa) takla atmak zorunda kalayım?
Galaxy S
👍👏👏👏
0 Likes
hkmt
Active Level 3
Galaxy S
Güncellemeyi veremediler anladık da 2 aydır güvenlik güncellemesinde yok tek sorun s21 serisindemi cıkıyor ayıplı mal sattıysanız toplayın yıllardır Huawei kullandım hiç böyle şeyle karşılaşmadım bi samsung s21 ultra aldık pişman oldum birdaha asla yanından bile gecmem samsung un yazık samsung ismi var başka birşey yok
mavisular
Active Level 3
Galaxy S
Cihanızın CSC bilgisini çok basit bir yöntemle değiştiğiniz anda güncelleme alınıyor. 3 haftadır Android 13 kullanıyorum. Hiçbir sorun yok. YouTube de CSC change Samsung s21 5g şeklinde aratırsanız ilgili videoya ulaşır takribi 5 dakkada güncelleme işini halledersiniz...
0 Likes