cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 5G Android 13/One UI 5

(Topic created on: 12-03-2022 12:26 PM)
58 Views
Goro08
Active Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba iyi günler. Ekim ayının sonunda çıkan Android 13 güncellemesi S21 serisi cihazlara (FE hariç) hâlâ gelmedi. Orta segment, Düşük segment tüm telefonlar bu güncellemeyi aldı ve bu çok iyi birşey ama ana serinin almaması çok üzücü. Birçok kişi CSC kodunu değiştirmiş ama ben değiştirmeye korkuyorum çünkü daha 20 ay garantim var. Sizce ne yapmalıyım? Artık beklemek istemiyorum çünkü zaten ben bu güncellemeyi uzun zamandır bekliyordum ve herkesin alıp benim alamam çok canımı sıkıyor. 

19 Comments
dgkns215g
Active Level 5
Galaxy S
hocam hala korkuyomusunuz cidden :)
tekrar konu yayinladim hesabima girip bakabilirsiniz rehber olarak anlattim
ve sunu soyliyim kesinlikle yani kesinlikle bunu gonul rahatligiyla soyluyorum hic bir sekilde cihaza bir zarari yok
inanin bana 27 gb video vardi benim cihazimda yedekleyemedim de uzun surer diye
ama olunca gercekten cok sasirdim
bende cok korkuyodum cunki veriler giderse tekrar ana ekran tekrar hesaplari bastan oturum ac falan derken baya uzun surecekti ama harbiden 5dk mi bile almadan cihaz almanya csc sine gecti
simdiden kolay gelsin:))
bide profilime girip beni takip ederseniz sevinirim
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Boyle anlatiyorsun ama max 1 2 hafta beklememek icin garantiyi cöpe attin sen
0 Likes
Goro08
Active Level 5
Galaxy S
Böyle demenizin sebebini yazabilir misiniz acaba öğrenmek için soruyorum?
0 Likes
orhunsms
Active Level 4
Galaxy S
Samsung da stok rom stok csc olaylarında garanti GITMEZ
Goro08
Active Level 5
Galaxy S
Sizin postunuza bakıp csc değiştirme kararı almıştım ztn ama postunuzun yorumları biraz beni endişelendirdi 😁
0 Likes
Sakarya54team
Active Level 7
Galaxy S
Alt-orta segmentin çok az Bi parçasına geldi a51-71 ses seda yok
0 Likes
Goro08
Active Level 5
Galaxy S
Umarım en yakın zamanda gelir 🙏
orhunsms
Active Level 4
Galaxy S
2 gün önce kurdum bir sorun yok cihaz daha da hizlanmis garanti giden diyenler için s22 kullanan arkadaşım csc degisti sonra tekrar eski haline döndürüp garantiye verdi ve bir sorun çıkmadı çünkü samsung da stok rom degissen de csc degissen de garanti gitmez
Goro08
Active Level 5
Galaxy S
Yeniden Türkiye ye döndüğünüzde güncelleme almaya devam ediyor mu cihaz? Teşekkürler
0 Likes