iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

S21 1 Haftalık Deneyim

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-20-2022 05:43 PM)
Goro08
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S

İyi günler herkese. Geçtiğimiz hafta S21 satın aldım. Bu tahmini 10 gün boyunca telefondan bir kaç sıkıntısı hariç çok memnun kaldım. Bu yazımda sıkıntılarından bahsetmek istiyorum. İlk sıkıntısı performansı. Snapchat, Instagram gibi uygulamalarda bazı efektler çok kasıyor ve bu aşırı sinir bozucu ama diğer sıkıntı sanırım bundan çok daha büyük. Bataryası. Bataryası mobil veri kullanırken SOT 3.30 saat bile dayanmıyor. Ben genelde WiFi, Bluetooth, Mobil Veri, Konum, 120hz %85 parlaklık , WiFi Calling ve NFC açık kullanıyorum. WiFi a bağlı iken 6-6.30 saat gidiyor ama Mobil Veriye bağlı olduğumda 3-3.30 saat arası gidiyor ve 3G ye geçmem bu durumu çok etkilemiyor. Bu herkeste yaşanan bir sıkıntı mı? Yaşayanlar varsa yazabilir mi ve One UI 5 sürümü sizce bu performans ve Batarya sıkıntılarını çözecek mi? Teşekkürler.

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Manavgat
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy S

Merhaba Goro08,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
16 Yorum
Mustafa3437
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S
S20 S21 S22 gibi cihazlar batarya kapasitesinden kısılmış boyut olarak daha ufak cihazlar. Mobil veri de çok yiyor sürekli sinyal çektiğinden.
Goro08
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
Ama bu kadar da kısılmaz 3 saat zor gidiyor ne anlamı kaldı böyle telefonun?
Mustafa3437
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S
Sen tüm özellikleri açmışsın ki ne yapsın telefon 😃 güç tasarrufu ve saydamlığı ve bulanıklığı azalt
Goro08
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
Bulanıklık?
Mustafa3437
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S
ayarlar aramaya yaz çıkar bir de animasyonları azaltabilirsin. Geliştirici seçeneklerinden
Snapdragon86520FE
Expert Level 3
Seçenekler
Galaxy S
S21in ekran süresi performansı s21 fe den daha iyi diye biliyorum 4200 mAh olmasına rağmen
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
Aynen mobil veri açınca şarjı çok yiyor bende **bleep** ettim
Goro08
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
Ya genelde telefon 2 hafta fln sonra kendini ayarlıyormuş batarya anlamında ama bana biraz yalan gibi geliyor. Siz ne diyorsunuz? Ayarlarsa da kaç saat **bleep** eder SOT?
Mustafa3437
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S
Benim S20Fe 2 3 haftaya kendine geldi. Adaptif pili aktif et.