cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20fe

(Topic created on: 06-23-2022 07:00 PM)
81 Views
20fe
Active Level 8
Options
Galaxy S

Bu telefon böyle hep sıcak mı olucak? Ve ön kamerasıı en ufak titresimde bile görüntüyü çok bozuyor. Titreme olmasa da görüntü blur cıkıyor.

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Valla ön kamerayı beğenmedim ama arka kamera mıhteşem servise yazılım attırırımda düzelmesi için ankaraya yollamam gerek 20220621_150558_3772_1655813160.jpg
20fe
Active Level 8
Galaxy S
Telefonu ankaraya yolayamam çünkü lazım oluyor. Başka bi yolla düzelmez mi
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Fabrika verilerine sıfırla bi ihtimal
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Artık ısınmıyor sadece oyunda ısınıyor kılıf var hissedilmiyor ama ekran ısınıyor ön kamera yeri ısınıyor
20fe
Active Level 8
Galaxy S
Elimle hissedilir derecede ısınıyor. Özellikle telefonun üst kısmı. Snapdragn 865li versiyinu
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Zamanla düzelir geçen hafta nornal kullanjmda batarya 45i gördü işlemci 70 ama artık o kadar değil
20fe
Active Level 8
Galaxy S
Oyun oynasak telefon yanacak bu nasil iş
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
ön kamera sanal flaş ya da gece moduyla güzel çekiyor normal çekim kötü.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Egzaynos işlemcili seçeneğini kullanıyorsanız ısınması gayet normaldir Snapdragon işlemcili model seçeneğini kullandığınız halinde sorun yaşıyorsanız verileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum Ayrıca cihazdan Tam performans almak için ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncellemeyi unutmayın bütün bu işlemlere rağmen Sorun devam ederse detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihaza Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum Samsung servisi veya cihaz Garanti işlemleri hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 4447711