cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20fe snapdragon Android 13 dokunmatik sorunu

(Topic created on: 01-24-2023 11:09 PM)
70 Views
Ferhat190511
Active Level 6
Options
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar android 13 güncellemesinden sonra bugün basima ilginc olay geldi ekranin bildirim çubuğu tarafınin dokunmatigi basmadi alt tarafta sorun yoktu kilitleyip ekrani düzeldi sonra yine watsaapda iken üst taraf yine basmadi kilitleyip acinca düzeldi yazilimsal bir sorun mu android 12 de böyle bir sorun hiç basima gelmemisti 

2 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Resim video ses dosyası gibi verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlayın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırlama yaptıktan sonra cihazınız düzelmez ise bu durumu kontrol ettirmek için Samsung yetkili servis merkezine cihazı teslim edebilirsiniz. Bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir. 4447711
Not> Samsung members uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden tanımlama seçeneğine tıklayıp test seçenekleri içerisinden cihazınızın ekranına test yapın donanımsal sorun gözükürse cihazı servise gönderin donanımsal sorun gözükmez ise cihazı sıfırlayın sorun düzelmez ise yeni gelecek güncellemeyi bekleyin hiçbir şekilde düzelmez ise servise teslim edin önce bu yöntemi yapın sonra yukarıda belirttiklerimi duruma göre yapın.
0 Likes
Galaxy S
11'de de vardı bu sorun bende ama 12 de o kadar olmuyor, hatta neredeyse hiç olmuyor.Muhtemelen yazılımsal bir durum.Cihazınızı sıfırlayın.Düzelmezse Members üzerinden bağlantı kurun.