cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20fe kronik hata

(Topic created on: 05-17-2022 07:36 PM)
143 Views
abdu1lahh
Active Level 5
Options
Galaxy S

Bi önceki seferde de belirttiğim gibi telefonum sıkıntılıydı, Samsung 4 kez parça değişimi veya garantinin ilk 6 ayı olmadığı sürece değişim yapamayacağımı belirttiği halde garantiyi servise gösterip değişim istediğimi söyledim. Teknik servis cihazı incelerken aynı şekilde hata gözlerinin önünde tekrarlandı ve değişim talebi verdim. 4 gün gibi bir süre biçtiler fakat servisten çıktıktan bir süre sonra telefonuma gelen kodu gönderilen linkten sorguladigimda telefonun onarımının tamamlandığı ve teslimi beklediğine dair bir ibare vardı. Bugün telefonuma gelen mesajda telefonumun imei si yazılarak cihazınız hazırdır teslim alabilirsiniz dendi. Yarın gideceğim fakat sorum şu: burada bana kelime oyunu yapılarak değişim talebi oluşturulmadan telefonum bakıma alınmış gibi yapılıp tekrar geri verilecek?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba abdu1lahh,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Cihazlar, uzman ekibimiz tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Değişim veya iade sürecine uygunluğu olması durumunda, servisimiz gerekli aksiyonu almaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba abdu1lahh,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Cihazlar, uzman ekibimiz tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Değişim veya iade sürecine uygunluğu olması durumunda, servisimiz gerekli aksiyonu almaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

MOD

0 Likes