cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20fe kamera sorunu

(Topic created on: 03-10-2022 09:11 PM)
296 Views
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Options
Galaxy S

image

Arkadaşlar dikkatli bakarsanız içten içe çerçeve gibi şekiller var fotoda zoom yaptığımda aynı şekiller yok ya da geniş açıdan aldığımda da yok aynı sorunu yaşayan var mı kamerayı sıfırladım verileri sildim telefona format attım ama düzelmedi garantiye göndermek benim için zulüm oluyor İstanbul'a gidiyor telefon 1 hafta dan önce de gelmiyor yedek cihazım olmadığı için garantiye de gönderemiyorum sıkıntılı bir durumdayım 
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Cihazınızın incelenmesi için hata raporu göndermeniz gerekiyor hata raporu hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Yukarıdaki linke tıklayın servislik bir durum olduğunu düşünmüyorum Bence yazılımsal hatadır
0 Likes
Galaxy S
Eğer bu durum cihazı aldığınızdan sonra oluştuysa kesinlikle bi garantiye göndermenizde fayda var eğer sorunun android 12 den kaynaklı olabileceği ihtimalini düşünüyoranız güvenlik güncellemesi almadıysa cihaz android 11 e geri dönün. Eğer sorun yazılımsalsa samsung bunu kısa zaman içinde çözecektir
0 Likes
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Galaxy S
Güvenlik güncellemesi aldı
0 Likes
Galaxy S
O halde garantiye göndermekten başka yapacak pek birşey yok gibi görünüyor
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Malesef sorun donanımsal gözüküyor ve bir Samsung yetkili servisine başvurmanız gerekmektedir Sevisten de size yedek cihaz vereceklerdir
0 Likes