cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20fe ekran aniden donup calışmaması,

(Topic created on: 10-16-2022 11:32 PM)
59 Views
THEWARRIOR19
Active Level 1
Options
Galaxy S

selam arkdaşlar, hiç böyle sorunla karşılaştınızmı? Telefon normal kilitliydi sonra açmayı çalıştım ama ekrana basıyorum hiç yanıt yok, rest attım ama yine olmadı, bunun güncelleme ile alakası varmı? Ne yapa bilirim acaba? Şmdi den teşekkürler 

7 Comments
yalçın84
Active Level 7
Galaxy S
Bazen dokunmatik ile ilgili sorun yaşıyorum , telefonu kapatıp yeniden başlatınca düzeliyor. Senin telefonun hiç açılamıyor ise şarja tak ve bekle batarya tamamen bitmişse seni yanıltabilir.
THEWARRIOR19
Active Level 1
Galaxy S
Telefonu normal kulanıyordum, hatta %85ti şarj sonra ne olduysa ekran calışmamaya başladı, ekran açılıyor normal görünüyor ama kilidi açmayı calışınca dokunmatik çalışımıyor, rest attım yine olmadı, tviye bağlıydı youtube sizce ondan kaynaklı bişey ola bilirimi
Solution
yalçın84
Active Level 7
Galaxy S
Bu sorunu ekran kilidini açamama halen devam ediyormu ? Yoksa bir seferlik mi bu sorunu yaşadınız ? Bir seferlik yaşadıysanız aşırı ısınma yada kasma yapmış olabilr kapatıp açınca düzelmiştir. Sorun halen devam ediyorsa yazılımsal bir sorun olabilr. Cihazın yedeklemesini yapıp fabrika ayarına geri dönmek çözüm olabilir. Aksi halde yetkili servise götürmek doğru olacaktır.
THEWARRIOR19
Active Level 1
Galaxy S
Devam ediyor, anladım çok teşekkürler ilginizden dolayı
yalçın84
Active Level 7
Galaxy S
Rica ederim.
Galaxy S
Hemen hemen tüm samsunglarda olan ve olacak birşey kendi telefonumdada yaşadım . Bu durumda ses kısma ve güç tuşuna basıp 7 saniye beklemeniz telefonu kendi ram ını temizliyerek yeniden başlatacaktır.
THEWARRIOR19
Active Level 1
Galaxy S
bunu denedim ama maalesef sorunu gidiremedi, yedekleme yapa bilsem ( android recovery) menüsinden fabrika ayarı yapacaktım ama ekran donmuş vaziyete olduğu için başka çözüm gerekli
0 Likes