cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20fe android 12 kamera hatası

(Topic created on: 01-16-2022 02:45 PM)
143 Views
abdu1lahh
Active Level 5
Options
Galaxy S

Android 12yle beraber ön kamera açınca telefonun donması şeklindeki sorunu birkaç kişiden görmüştüm başıma geldikçe sinirleniyorum ön kamerayı açınca telefon donup kendini yeniden baslatıyo bunun çözümü nedir bilen var mı

4 Comments
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy S
Merhaba, büyük güncellemelerden sonra cihazı sıfırlamak bir çok hatanın çözümü olabiliyor. Sıfırladığınız halde sorun devam ediyorsa hata raporu göndermenizi öneririm.
abdu1lahh
Active Level 5
Galaxy S
Şuan dışarıda oldugum için mobil veri ile hata raporu gönderemiyorum eve gittiğimde halledicem
abdu1lahh
Active Level 5
Galaxy S
Ayrıca cihazında silmemem gereken çok fazla şey var yedekleme işini de çok beceremediğim için sıfırlamak istemiyorum
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba abdu1lahh,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD