cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20fe Parmak izi sorunu

(Topic created on: 12-18-2022 01:41 PM)
101 Views
erkans20fe
Active Level 3
Options
Galaxy S

S20fe Parmak izi 2 gündür calişmıyor

8 Comments
BuildOThief
Active Level 1
Galaxy S
bende aynı telefonu kullanıyorum çalışmadığı zamanlar genellikle ekran koruyucunun kalınlığı veya elinin çok soğuk veya çok ıslak olmasına göre okuyamıyor parmak izi
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Konu ile ilgili olarak şu işlemleri yapmanı tavsiye ederim.
Yazılım güncellemesinden sonra bu durum oluştuysa cihazının kontrol edilmesi için hata raporu gönder.
Samsung members> destek> hata raporları> cihaza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğini seç> çıkan sayfa içerisine cihaz ile ilgili bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorunun sıklığını seçip hata raporunu gönder tamamen gönderilmesi için uygulama içerisinde birazcık bekle.
Yetkililer cihazını inceledikten sonra ne yapman gereken hakkında sana yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır.
Hata raporuna verilecek yanıtı bekleme süresi için en fazla bir hafta beklemeni tavsiye ederim Eğer bir hafta sonrasına kadar hata raporuna yanıt verilmez ise veya hata raporunda verilecek yanıtta sorununu çözmezlerse verileri yedekleyip cihazı sıfırlamanı tavsiye ederim.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
En son çare de sıfırlama işlemini yapmana rağmen de sorunun çözülmez ise cihazının kontrol edilmesi için Samsung yetkili servis merkezine gönder.
Samsung servisi hakkında bilgi almak için Samsung müşteri hizmetlerini ara. 4447711
BuildOThief
Active Level 1
Galaxy S
bende aynı telefonu kullanıyorum eğer sorun böyle ise büyük ihtimal güncellemede sıkıntı olmuştur kendisi eğer bilgisiyar varsa stock rom atarak problemi kendisi de çözebilir
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Merhaba kardeşim bende aynı sorun yok sizinle aynı cihazı kullanıyorum bide android 13 güncellemesinden sonra parmak izi algılama performansı iyileşmiş lütfen bunu detaylı vir şekilde anlatın mesala güncellemeden sonra mı oldu yada cihazı düşürdünmü yada parmak izi kısmı hasar mı aldı bunu belirtirseniz daha iyi yardımcı oluruz
Solution
erkans20fe
Active Level 3
Galaxy S
Arkadaşlar yeniden başlattım düzeldi
erkans20fe
Active Level 3
Galaxy S
Tavsiyeleriz için teşekkür ederim 😊
Sevdalı
Active Level 3
Galaxy S