cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20fe Parmak izi sorunu Android 13

(Topic created on: 01-18-2023 03:55 PM)
203 Views
Ferhat190511
Active Level 6
Options
Galaxy S

Merhaba az önce başima bir olay geldi telefonu elimdeydi kitleyip koydum 2 dk sonra elime aldım ve parmak izi algilamadi kilit ekraninda parkmak izi yerini gösterdi ancak hiç bir tepki vermedi sanki aktif değilmis gibi desem ile açtım tekrar kitleyip denedim yine olmadı en sonunda telefonu yeniden açtım düzeldi android 12 de yoktu bu sorun android 13e güncelledim gecen hafta ve bu sorun basiam geldi.Bunun sebebi nedir

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711 not! Cihazınızın yazılımını en güncel sürümde kullanmayı ihmal etmeyin. Cihazınızın yazılım güncellemelerini kontrol etmek için kurup yüklemek için aşağıdaki işlemleri yapın.
Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> Eğer sayfa içerisinde yazılım güncellemesi olduğu gözükürse oradaki gerekli yönergeleri takip ederek cihazınızın yazılımını güncelleyebilirsiniz güncel değilse.
Galaxy S
Sıfırlayın,çoğu kişininki sıfırlayınca düzeldi.
yusufision
Active Level 8
Galaxy S
Çok büyük sorunmuş ne kadar üzüldüm anlatamam hocam
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ferhat190511,

Samsung Members > Destek > Tanılama > Parmak izi tanıması bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.

Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes