cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20fe Kamera modun'da kasma ve donma

(Topic created on: 08-17-2022 06:09 PM)
86 Views
samigzc
Active Level 5
Options
Galaxy S

Sizler de yaşıyor musunuz bu sorunu veya yaşadınız mı 
9 Comments
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Benim s20fe de kamera da kasılmalar var maalesef
samigzc
Active Level 5
Galaxy S
Yazılımsal ozmn hocam ya
Efiosa
Active Level 6
Galaxy S
Benim cihazımda da aynı sorun mevcut.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Sözde Amiral Gemisi
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Aynen bu cihaz ne kadar sorunlu amiral gemisi olacak bi de
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Çok kısılmış özelliklere sahip
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Keşke almasaydım diyorum ama 3-4 yıl götürür beni ortalama 3,5 yıl sonrada tuşlu telefona geçiş yapacağım
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Samsung members uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden tanımlama seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden cihazınızın kamerasına testi yapın donanımsal bir sorun gözükmüyorsa kamera uygulamasının verilerini silin kamera uygulamasının üzerine basılı tuttuktan sonra uygulama bilgisi seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden depolamaya tıkladıktan sonra sayfa içerisinden veriyi sil seçeneğine tıklayıp uyarı geldiği zaman onayladıktan sonra uygulama verileri silinecektir
Ayrıca cihaz içerisinde bulunan uygulamalardan Tam performans almak için Google Play Store ya da Galaxy Store uygulamaları üzerinden cihazınızda yüklü olan bütün uygulamaları en son sürüme kadar güncellemenizi tavsiye ederim yaptığınız bu işlemlere rağmen Sorun devam ederse cihaz içerisinde bulunan verileri yedekledikten sonra en son çarede fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazınızı
0 Likes
kömürK67
Active Level 9
Galaxy S
Aynısını yaşıyorum