cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20fe şarj sorunu

(Topic created on: 01-21-2023 11:41 PM)
104 Views
yusufbiter
Active Level 1
Options
Galaxy S
Merhabalar. S20fe cihazım çok aşırı yavaş şarj oluyor farklı adaptör denedim süper hızlı orijinal şarj denedim kablo denedim aynı yarım saattir şarj oluyor daha yeni %8 oldu 
8 Comments
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy S
Genelde 1 saat 20 dk %100 oluyor prizden olabilirmi ondan değilse telefondan dır servise git
yusufbiter
Active Level 1
Galaxy S
Başkan hertürlü yolu denedim aynı normalde yarı saatte yüzde 50 ye felan gelirdi önceden şimdi 10 a anca geliyor şarj olmuyor yani
emrn_ylmz
Active Level 4
Galaxy S
şarj girişindeki kirleri tozları temizle büyük etkisi var 3 saatten 1saat 10 dkya düşeni gördüm
yusufbiter
Active Level 1
Galaxy S
Telefon yeni telefon toz felan da yok 8 9 aylık daha önce garantiden anakartı değişti ondan olabilir mi acaba ya cihazdan resmen soğudum değişim istesem yaparlarmı acaba
emrn_ylmz
Active Level 4
Galaxy S
bilmiyorum Samsung destek hattına danış Bi yazılımsal olamaz tanıdığımda da var çünkü cihazla alakalı garantiye gönderilmesini isterler muhtemelen. anakartın değişmesine yol açan darbede olmuş olabilir yada teknikerler anakartı yaparken başka yere zarar vermiş olabilir
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Kablodandır hasar görmüştür bir de orjinal adaptör kullanın. Bunları yaptığınız takdirde sorun çözülmüyorsa şarj entegresi bozulmuştur.
yusufbiter
Active Level 1
Galaxy S
3 tane kablo ve adaptör kullandım orjinal samsung ve 25w lık samsungun süper hızlı şarj cihazınıda kullandım aynı ayarlardan hızlı şarjda açık ama aynı
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba yusufbiter,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kablo ile şarj" bölümünden test ettiğinizde donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes