cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20FE usb cihazı desteklemiyor

(Topic created on: 07-26-2022 10:58 PM)
304 Views
Aenxy
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Yeni aldığım oppo type c girişli kulaklığı telefonum bağlı usb cihazı desteklenmiyor diye hatayla karşıladı. Kulaklıkta sıkıntı yok bütün type c girişli telefonları desteklediği yazıyor. Herhangi bir dönüştürücü kullanmıyorum kulaklığın ana girişi zaten type c ama desteklenmeme hatası çok saçma geldi. Kulaklık firmasına yazdığımda telefondan kaynaklı telefonun desteğine yazın diye geri dönüş aldım yardım ederseniz sevinirim... 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy S

telefonun resmi sayfasında klavuzunda bu bilgi yazıyor: Dijital çıkışı destekleyen kulaklıklar (USB Type-C) cihazla birlikte kullanılabilir. Ancak cihaz
farklı bir ses çıkış yöntemi kullanan kulaklıklarla veya farklı bir üreticinin kulaklıklarıyla uyumlu
olmayabilir.

Orijinal kulaklıkla denemeni tavsiye ederim. okumuyorsa orijinali de bilgilerini yedekle telefonu sıfırla sonra sorun devam ederse servise götürmen gerekir aksesuarlarıyla 

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

İstersen bu durumu samsung members üzeriden soru sor kısmından iletirsen daha iyi bir bilgilendirme tarafınıza yapılabilir
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy S
Satış politikası gereği desteklemiyo maalesef
Galaxy S
Orjinal dışında desteklemiyor samsung dönüştürücü alman gerekli yada Bluetooth kulaklık maalesef
Aenxy
Beginner Level 2
Galaxy S
Yok dönüştürücülü değil bu kulaklık direkt type c daha önce jaktan type c dönüştürücü kullanmıştım orijinal de değildi sıkıntısız çalışmıştı ama orijinal kulaklığı okumuyor şuan bu durumda
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy S

telefonun resmi sayfasında klavuzunda bu bilgi yazıyor: Dijital çıkışı destekleyen kulaklıklar (USB Type-C) cihazla birlikte kullanılabilir. Ancak cihaz
farklı bir ses çıkış yöntemi kullanan kulaklıklarla veya farklı bir üreticinin kulaklıklarıyla uyumlu
olmayabilir.

Orijinal kulaklıkla denemeni tavsiye ederim. okumuyorsa orijinali de bilgilerini yedekle telefonu sıfırla sonra sorun devam ederse servise götürmen gerekir aksesuarlarıyla 

0 Likes