cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20FE'den S23FE'ye Geçiş

(Topic created on: 06-15-2024 01:30 AM)
274 Views
aLyssia
Active Level 6
Options
Galaxy S
Yarın S20FE telefonuma veda edip S23FE almaya gideceğim sizce 25.000 TL'ye değer mi ? S23FE'nin pişman edecek herhangi bir sorunu var mı ?
15 Comments
VedatA545G
Active Level 10
Galaxy S
Değer bence
0 Likes
özgür_s21fe
Active Level 10
Galaxy S
Düz s23e çıkamıyor musunuz s23 çok çok daha iyi
0 Likes
aLyssia
Active Level 6
Galaxy S
Maalesef. Normalde babama telefon alacaktık ama o çok pahalı bir şey istemedi. Benim S20FE telefonumu seviyordu o yüzden eski telefonumu o alacak. Fazla bütçesini zorlamak istemiyorum.
0 Likes
özgür_s21fe
Active Level 10
Galaxy S
O zaman S23 fe de iyi pişman olmazsınız
0 Likes
Galaxy S
Düz s23 ün soğutması küçük işlemcisi iyi olabilir ama ekrandan yanada bakmak gerek s23 ful hd+ ekran var fe modelinde ise süper.amoled dinamik amoled 2x var
0 Likes
özgür_s21fe
Active Level 10
Galaxy S
Soğutması küçük olmaso bir şeyi değiştirmez 8 gen 2 exynos 2200den her türlü daha iyi bir işlemci ekranda da s23ün ekranı daha kaliteli ekran gövde oranı da daha iyi. Fe modeller daha kısılmış modellerdir düz modelden daha iyi olamaz
0 Likes
Galaxy S
6.1 inç adam ne türle oyun oynayacak acaba ?? İşlemciden yana 2200 8 gen 1 le aynı performansı veriyor yani 2200 iyi soğutma sistemi ile gayet verimli işlemci onun harici 8gen 2 kullanan bir telefonu da yorsan bir süre sonra yine ısınacaktır işlemci iyi diye ısınmayacak diye bir kural yok
0 Likes
Ümmet05
Active Level 6
Galaxy S
Bazı arkadaşlar sorun yaşamadığını söylüyor ama ben aldıgımdan beri ekran sorunu yaşıyorum dokunmatik olarak ekran titremesi dokunma algılamama yada dokundugun yeri değilde farklı bir alanı algılama gibi. Birde bi kaç gündür oyun oynarken 2 3 saniye kadar donuyor devam ediyor. Birde bayadır google chrome da donuyor aynı şekilde. Onun dışında gayet güzel telefon. Kasası şekli şemali görüntüsü. Hızı kamerası falan güzel. Bana sorarsan a54 yada a55 daha mantıklı cihazlar s23fe ye göre. Şarj konusuda daha tatmin edici. Evet hız olarak bi tık geri kalabilirler ama oda saniyenin bilmem kaçta kaçı **bleep** var aradaki fiyat farkına benim şahsi görüşüm değmez. Simdi telefonuma reset atacagım birde onu deneyecegim yoksa garantiye gönderecegim başka çarem kalmadı. A54 ümün 1 kere dondugunu duraksadıgını hatırlamam. Ama bu öyle olmadı malesef. A55 in özelliklerinide cok arastırdım ikisi arasında kalmıştım bunu aldım. A55 kullananlarda baya memnun birde batarya konusundada s23fe den yarım veya 1 gömlek üstünler onuda söylemeden geçmeyeyim
aLyssia
Active Level 6
Galaxy S
Şansınıza öylesi denk gelmiş. S20FE içinde sorunlu diyorlardı ben bir sorun yaşamadım. Sadece amoled yanığı var.
0 Likes