cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20FE VS İphone 11

(Topic created on: 06-12-2024 11:39 PM)
473 Views
Enesfresh
Beginner Level 4
Options
Galaxy S
Sizce de s20fe iphone 11 den iyi değil mi?
Yoksa sizdemi popüler kültürün kölesisiniz?
43 Comments
Noova
Active Level 6
Galaxy S
Haklısın süper mantıklı bir post olmuş tebrik ederim
ahmed_turğut
Active Level 4
Galaxy S
S20feyi desteklerim.
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
ıphone 11 ıphone kullanıcılarının en çok memnun kaldıgı model,s20fe androi kullanıcıları için ıphone 11'den daha iyi(benim için de🤗) ama karşılastırmayı bir liste yapıp,yorumları da okuyarak yapmak lazım.
UurS
Active Level 3
Galaxy S
S4 2013 = 60hz FHD Amoled
11 2019 = 60hz HD IPS

A02 (100 USD) = %81 ekran gövde oranı
11 (699 USD) = %78 ekran gövde oranı

Bu telefonun bu kadar iyi görülmesinin sebebi işlemcisi. Çünkü telefonla ilgilenmeyen teknoloji forumunda takılmayan halk iyi ekran kötü ekran seçmez kasmadığı için cihazı alır geçer sonra öve öve sattırır. İşlemcisi gerçekten iyi ancak bu kadar berbat bir ekrana bakacaksam içinde i9 olsa bir önemi yok. Apple kitlesi gerçekten hiçbir şey anlamıyor teknolojiden çünkü sadece 3k daha pahalı olup %85 ekran gövde oranlı FHD Oled ekranla gelen ve daha iyi bir kamerayla, daha iyi bir işlemciyle 1 sene fazladan güncelleme alacak olan 12 varken amazonda halen en çok 11 satılıyor.
0 Likes
Galaxy S
Hocam oyle deme ben apple kullanıyorum aynı zamanda telefoncuyum uygulamadan atma uygulama durduruldu hatası arayuz hatası bunlar samsungda var ama apple böyle bır sorun yok kaldı kı apple 120 hz samsungdan daha iyi ayrıca uzun süre güncelleme verıyor samsung s24 den sonra başladı uzun süre güncellemeye ha bıde işlemci ve servis aği işlemci dünyanın her yerınde aynı samsung gıbı oraya ayrı buraya ayrı işlemcı yok ve yazılım güncellemesi hatası daha az bakın one uı 6 her tarafı hatalı ha apple tek sorunu şarjdır ve piyasada 2.elı daha değerlidir birtek ıphone kuyruğy vardır samsung yada diğer androılerın kuyruğu nu gmrnedım samsun kore nüfüsündan fazla cıhazı var dolayısıyla güncellemer hep sıkıntılı
0 Likes
UurS
Active Level 3
Galaxy S
Öncelikle ben apple kötü demedim, iphone 11 çöp dedim halen aynı şeyi söylüyorum. 60hz hd ips ekran 4000 tl ye satılan reederlarda var. İkinci olarak ben samsung forumuna s9 tabletim ile giriyorum kendim samsung kullanmıyorum ama sen apple fanı olduğunu nickinle tescillemişsin seninle marka tartışmayacağım apple da apple diyeceksin çünkü. Dünya ekran panel konusunda hegemonya olan samsungun ekranının apple ekranından kötü olduğunu söylemen yetiyor zaten gerçeği kabullenemediğini, ios kasmıyor çünkü bomboş bir yazılım. 2024 yılında halen uygulamaları istediğiniz yere koyamıyorsunuz, eylülde anca koymaya başlayacaksınız. Bu kadar boş ve hafif bir arayüzde cihazın kasmaması zaten normal samsung 200 kilo kaldıran bir halterci olarak zorlanıyor, apple 50 kilo kaldırdığı için zorlanmıyor ve siz zorlanmadığı için daha iyi diyorsunuz. Ne ekranı bölebiliyorsunuz, ne sekme açıp ekrana verebiliyorsunuz hiçbir şey yapamıyorsunuz ki cihaz zaten kasmasın. S24 ultra aynı anda 3 tane ağır oyunu max grafikte açabiliyor. Bunu bütün amiral gemisi androidler yapabiliyor. Arayüz hatası vermiyormuş... benim vatan bilgisayardan 2019 yılında henüz yepyeniyken aldığım xs çakmaymış demekki. Kaç kere ekran donup kaldı açılmasını bekledim bilmiyorum bile. Yıllarca apple kullanıp androide geçtim. Apple koyunu oldukça gütmeye devam eder. Düz modele eski işlemciyi koyuyor 60 hz ekran koyuyor ve halen markayı vatan savunur gibi savunuyorsunuz ya şok oluyorum. Ben samsungu her yerde her dakika eleştiriyorum. Ama siz apple'a tapıyorsunuz.
Galaxy S
Boş yazılım mı yanı kasmıyor ama boş yazılım ama kassaydı ıyı yazılım adamlar yapıyor hocam ben s23 de kullandım 120 hz bile ara sıra drop oluyordu hanı dıyorsunya teknokojiden anlamayan apple kullanıyor normalde bende apple kullanıyorum ama işim gereği androıd lazım a54 kullanıyorumben apple da apple demıyırum yerı geldı eleştırıyorum ama samsungcular tekefon berbatta olsa kabullenmıyorlar telefon gozunun önunde kasıyor bışey olmaz dıyor ama apple aynıdı olsaydı bu kasıyor derdı ayrıca öoğu fırma apple taklıt edıyor bak çentık yaptı aynıdını yaptılar şarj cıhazını kaldırdı samsung reklam çekıp dalga geçti sonra oda aynısını yaptı kulaklığı çıkardı oda çıkardı
0 Likes
Galaxy S
Sonra apple cıhazları yavaşlattı samsung da aynısını yaptı sonra özür diledi yanı senın samsung apple özeniyor her ne kadar samsungu savunsanızda bak şim di apple dynamıc ada çıkardı öoğu androıd üreticileri aynısı yapıyır sankı bütün abdrodler apple bekleyıp bır tasarım daha yapsada aynı sını yapsak
0 Likes
UurS
Active Level 3
Galaxy S
Aynen abicim s6 s7 s8 s9 s10 s20 s21 s22 s23 s24 kameralar tuşlar arayüz aynen iphone a benziyor haklısın. Dışarı çık biraz oksijen al iyi gelir sana. Bomboş leş yazılımınızda daha açtığım uygulamaları bir tuşla kapatmak gibi basit bir işlevi bile yapamıyorum çünkü tüm androidlerde olan tümünü kapat özelliğinden bile mahrum boş paket renault taliant gibi yazılımınız var sizin. Git telefon falan sat sen mantık kurmak ve apple a tapmamak zorlar seni
0 Likes