cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20FE Snapdragon Ağustos 2022 süper hızlı şarj problemi.

(Topic created on: 09-01-2022 02:33 AM)
438 Views
CanFe
Active Level 5
Options
Galaxy S

Ağustos 2022 güvenlik yaması ile başlayan ve dünyanın birçok yerindeki kullanıcılar tarafından raporlanmış süper hızlı şarj hatasına daha fazla dikkat çekmek için bu konuyu açıyorum. Hatanın benim kullanım deneyimime yansıma şekli şu şekilde; cihazı şarja taktığım zaman ses ve mavi animasyon ile 25w şarjı doğruluyor ve 5-10 dakika boyunca hiçbir sorun yokmuş gibi olması gerektiği hız ile cihazı dolduruyor. Ancak 5-10 dakikadan sonra cihaz kendisini halen süper hızlı şarj oluyor şeklinde göstermesine rağmen şarj olmuyor ve pil durduğu yerde şarja takılı olmasına rağmen bitiyor. 15w şarj aleti ile herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Ayriyetten orijinal samsung 25w şarj adaptörü ve kablosu kullandığımı belirtmek isterim.

Hata raporu göndermiş bulunmaktayım ancak şu talebimide eklemek istiyorum. Çözüm için Eylül yamasını beklemek istemiyorum. Samsung, sm-g780g cihazı için ara bir yama güncellemesi yayınlamalı. Neticesinde süper hızlı şarj benim ekstra ücret ödeyerek satın aldığım bir özellik ve ben yazılımsal bir hatadan dolayı bu özellikten faydalanamıyorum, uzayan şarj süresi gündelik hayatımda aksaklıklara yol açıyor.

Diğer s20 fe kullanıcıları için bireysel tavsiyem yama gelene kadar ya 15w şarj cihazını kullanmaları ya da 25w şarj cihazını ayarlardan hızlı şarj kapalı konumunda kullanmaları olucaktır. Pil sağlığınızı korumaya özen göstermeniz tavsiyemdir.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba CanFe,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

4 Comments
Galaxy S
Bir çözüm olarakta, telefon kapalı şekilde süper hızlı şarj oluyor, hiç takılmadan hemde, bununda bilgisini verelim buradan, ama elbette acil bir çözüm bekliyoruz bu soruna :)
DRWİTCH
Beginner Level 3
Galaxy S
Cihaz kapalıyken bile etmiyor hızlı şarj sadece güvenlik yaması diye direkt güncelledim adaptör çöp oldu desene 😀
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Güvenlik yaması u takılı olmaz ki s takılı olur aga beee 😂😂😂
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba CanFe,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD