cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20FE Süper Hızlı Şarj sorunu çözülmemiş.

(Topic created on: 09-27-2022 10:56 PM)
137 Views
Faruk09KAS20FE
Active Level 3
Options
Galaxy S

S20FE Eylül yamasıyla gelen süper hızlı şarj sorununun düzeltildiğini yazanlar olmuştu bende herhalde düzeltilmiştir diye bugün güncellemeyi yaptım daha ilkez şarj ediyorum ve aşırı yavaş şarj oluyor 25 Watt süper hızlı şarj aletini kullanmama rağmen 15 Watt olandan bile yavaş şarj ediyormuş gibi geldi. Sizin telefonlarınızda durum nasıl ?

2 Comments
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Kardeşim benimki sd modeli Eylül yamasını kurdum 25w da sorun yok baya hızlı dolduruyor. Fakat pil tüketimi fazlalaştı. Hata raporu gönderdim yanıt bekliyorum. Yazılımsal olduğundan şüpheliyim burda bi arkadaşınkiyle karşılaştırdım benim pil tüketimi vasat. Ama 25w da sorun yok.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Faruk09KAS20FE,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​