cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 ye One Ui 5.1 güncellemesi geldi güncelleyeyimi sizce yoruma belirtiniz ltfn

(Topic created on: 03-14-2023 09:20 PM)
88 Views
TurgayKaanUyar
Active Level 6
Options
Galaxy S

image

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
One UI 5.1'i biliyorsunuz, çok modelde sorun yarattı. Bu yüzden bence iyice düşünüp karar verin. Güncelleme büyük olasılıkla sorun yaratmaz ama sorun yaratırsa bir sonraki güncellemeyi beklemek zorunda kalırsınız. Acele etmenize gerek yok, ne de olsa önemli bir değişim görmeyeceksiniz. Ha, ben olsam merakımdam hemen güncellerdim.
Galaxy S
İndirdim ama güncellemedim Allahtan şarjım yüzde 5 ti . Yüzde 20 den sonra güncelleme yapın. Dedi sonra senin mesajını görünce vazgeçtim. S22 ultra da kullanıyorum halen android 12 yle devam ediyorum güncelleme indirdim ama kurmadım böyle daha sağlıklı 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
One UI 5.1 iki üç ay içinde kararlı hâle gelir. O zaman rahatlıkla güncelleme yapabilirsiniz.
Galaxy S
Öyle yapıyorum normalinde bekleriz sıkıntı yok 👍
mamimusti
Active Level 3
Galaxy S
s21 bi bakıma avantajlı bu konuda, önce diğer cihazlar güncellemeyi alıyor ve hatalar giderilip en son S21'e geliyor... (S21'e güncellemenin geç gelmesini eleştirme seviyemdir...)
Galaxy S
Evet çünkü S23 Ultradan başlar S20 ve Note 20 ye kadar silsile ile gidiyor en son model ne ise o 😊👍
mamimusti
Active Level 3
Galaxy S
s20, s21'den önce alıyor her güncellemede... :)
Galaxy S
Bazı yazılım şirketleri öyle anlaşıyolarmış demekki 😂
0 Likes
YiğitS21FE
Active Level 10
Galaxy S
Hayırlı olsum
0 Likes