cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 ultra

(Topic created on: 09-30-2021 07:14 PM)
208 Views
zcc
Active Level 8
Options
Galaxy S

image

Bayagadir dunden bu yana kullaniyorum pili anca azaldi anlamiyorum su garafikden idare edermi mukemmel olmasada kendi çapında 
Ve wqhd+ hep açıkken kullandim guc tasarrfu acik olduguna bakmayin he cozunurlugu yuksekde kulandim hep aldigimdan beri burde bunu uzun sure kullananlar varmi bu cihazi nasıl sizinki nasil acaba 
7 Comments
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy S
60hz'de pil gayet iyi gidiyormuş. Ben kullanmıyorum 60hz'i telefon kasıyor çünkü.
verdaisil13
Active Level 9
Galaxy S
Bak lütfen tekrardan exynoss çöpü deme.
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Ben demiyorum vala hehe diyenleri anlamaya calistim pil olcumu yaptim sence nasil yuksek cozunurkukte kullandim wqhd de yani ona ragmen sence kotumu pili ya diplar ya pili kptu isinma kötü coptur cop die anlam vermeye calisiyorum diyenlere ama daha anca bitti pili heralde onlarin kullandigi uygulama ve oyunlari ben oynamiyorum ondanmj ki
verdaisil13
Active Level 9
Galaxy S
Yani exynoss da bir sürü sorunlar var biliyorum ama Samsung bu sorunları da düzeltebilrcek bir durumda . Ama düzeltmek istmeiyor. Bir de işletim sistemi yapsa bu sorunların hiç biri yaşanmayacak. Bence Samsung exynoss'u biraz daha iyileştirirse harika bir işlemci olur.
verdaisil13
Active Level 9
Galaxy S
Eh yani olumlu yönden bakmakta da fayda var.
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Aynen katiliyorum guncellemwyle duzelir deilmi ya işlemciyle alakali ya sonucta.guncellemwyle dahada yavaslatiyorlar eminim ona ama cope atilcak kadar olmaz heralde bu ürün onu anlamiyorum pil olcumu yaptim iste dedikleri gibi deil veya oyun oynarken yanmadi patlamadi nebilim ondan merak ettm kullanan varmi bu seriden uzun sure kullanip cope atan yada bu kadar kötü yorumlara cope coktan atmalari lazimdi die dusundum cidden okadar tema kullaniyorum yer kapliyor çözünürlüğü en yuksekde goodlock kullaniyorum teli mavf edecek olsam ilk benim atmam lazim cope hehe degisik geldi onun piliyle benim pilim farkli deil ya benimde sikayet etmem gerekirdi
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Ya exynoss ya cop denildigi icin sizlere sormak istedim illa alip kullanan vardir diye merak ettim tel elimden düşmüyor oyun oynarken zaman geciyor zaten youtupe filan pili oylee denildiği gibi bitmiyor veya daha oyle ısınma olmadi cok aşırı sikayet okudumda bende olmadi o sekilde bir tek sd karti degistirdim pcden aktarim yaparken bi ısındı bir, daha isinma olmadi oyun oynarken filan milletin kullandigi uygulama ve oyunlari ben kullanmiyorum ondan heralde ona bagladim suan.yoksa pil bana aman aman anormal gelmedi super olmasada.ben cozunurlugu yuksek sevdigim ocin 60 hzde kullaniyorum yavaş da gelmiyor bana aman aman , anlamadim android 12 ile yavaslar ona eminim o baska mesele