cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 ultra format

(Topic created on: 02-05-2022 10:58 AM)
101 Views
berke600rr
Active Level 2
Options
Galaxy S

Android 12 one u.ı 4.0 güncelleme sorunlarında yaşanılan sorunlar aşırı ısınma kamera donma ve kasma 120hz ekran deneyimi 60hz gibi davranması format atmamı tavsiye ettiler formatladım ama genede geçmedi aynı sorunlar devam ediyor 

4 Comments
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Duzeltme guncellemesini bekleyin bendede bir uygulama surekli çöküyor uzaktan erisim saglandi ama gecmedi yeni guncelleme bekliyorum bende duzeltme guncellemesi yayinlanicaktir.
0 Likes
Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy S
Bende neden yorumlarda cevapla kısmı yok ?
_Fırat_
Active Level 8
Galaxy S
Note20 ultra kullanıyorum, bende de aynı sorunlar var. Telefondan soğudum bu 12 yüzünden gerçekten
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba berke600rr,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​