cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 ultra arka kamera lens cam kalitesi

(Topic created on: 09-03-2021 11:31 AM)
109 Views
zcc
Active Level 8
Options
Galaxy S

Arkadaslar teli uzun sure kullanan varmi yaa lens koruyucu alcaktm yine ustune kamerayi kapatan ve icine alan kılıf  alcaktm bir tanesini aldim hatta. Kamera cam kalitesinden sikayet edenler olmus durup dururken cam çatlıyormus dusurmeden hani zedelemeden kamerayi fokuslarken filan durduk yere çatlıyormus ben 3 gun olmustur teli alali dahada bilmiyorum kullanan bilen varmi oyle birsey varmi yoksa nadiren olan birseymi her kullanicida olcakmis gibi konusulmus da anlamadım?

14 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Ben 7 aydır S20 kullanıyorum,Ve S20 Ultra kullanan bir sürü kişi tanıyorum.
Bu sorun daha bizde olmadı ve forumda henüz böyle bir şikayet yok.
Sanırım çok ama çok nadir cihazlarda olabiliyor.
verdaisilll
Active Level 8
Galaxy S
Toprak abi bari Google asistanın gıfını koysaydın bixby biraz ayıp oluyo😂😂😂 (neyse karışmıyom sabah sabah😅)
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
😂
verdaisilll
Active Level 8
Galaxy S
Biraz saçmaladım kusuruma bakma lütfen toprak abi 😄 bu arada sen gecenin köründe aktif miydin? 😅😅
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Sorun değil saçmalamadin😁😄
Evet:)
verdaisilll
Active Level 8
Galaxy S
Sen niye gecenin köründe aktif oluyorsun ki? Uyusana. 😂😂😂😂 neyse gecenin körü ne alakaysa 😅😅 ee nabersin toprak abi? :)))
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Ay içimi rahatlattiniz bayaga gömmüşler bu cihazida ben kilifla kapattim orayi kendinden korumali kiliflarda var ondanda aldim burde iste lens icin cam alcam arkaya heralde boyle durum olmaz ozmn tsk ediyorum cvp icin
verdaisilll
Active Level 8
Galaxy S
Lens'i rahatlıkla alabilirsiniz bir sorun olmaz diye biliyorum ben.
cybercider
Active Level 7
Galaxy S
Lens koruyucu camlar flashlı çekimde buğulu çekmeye sebep olabiliyormuş o nedenle alırken aldığınız ürünün yorumlarına mutlaka bakın.