cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 ultra adroid 12

(Topic created on: 01-22-2022 12:07 AM)
210 Views
MToPRaK21
Beginner Level 4
Options
Galaxy S

Gunceleme sonrasi  sarj ederken cok gec doluor super hizli sarj aktif oldugu halde bu sorunu yasayan baska biri varmi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Bu guncellemeden sonrasi duzgun calismasi icin cihazını resetleyin fabrika ayarlarina döndürun burde oyle deneyin olmazsa guncellemeyle duzeltirler die umuyorum ben yasamadim ama ben reset atmistim guncellemeden sonra onun etkisimi bilmiyorum tabi

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Solution
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Bu guncellemeden sonrasi duzgun calismasi icin cihazını resetleyin fabrika ayarlarina döndürun burde oyle deneyin olmazsa guncellemeyle duzeltirler die umuyorum ben yasamadim ama ben reset atmistim guncellemeden sonra onun etkisimi bilmiyorum tabi
0 Likes
MToPRaK21
Beginner Level 4
Galaxy S
Peki resetlersek tum veriler silinmez mi
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Silinir silinsin zaten ki sonra duzgun çalışsın genelde hep tavisye edilir buyuk guncelleme sonrasi sorunlar olmaması icin oncelikli cozumunuz resetlemek olsun derler yani fabrika ayarlarina döndürmek.birde o sekilde yapın yeni guncelleme ya illa sıkıntı vericekti zaten birde yedeklersiniz onemli verilerinizi ona göre bu islemi yaparsiniz
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Smart switch indirin pcniz varsa ordan yedekledin herşeyi sıfırlama yapacaksanız. Sıfırladıktan sonra herşeyi geri yükleyebilirsiniz(ayarlar, ana ekran, uygulamalar vs...)