cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20+ son güncelleme sorunu... 😡😡😡

(Topic created on: 12-18-2020 12:51 AM)
407 Views
HxBxS
Active Level 6
Options
Galaxy S
S20 serisi kullanıpta benzer sorunu yaşayan varmı ?

70 uygulama varsa 30 u daha açılırken direkt kendi kendine kapatıyor... 20 si açıldıktan 2 ila 10 saniye içinde ya durduruldu hatası alıyorum yada hata vermeden direkt kapanıyor...

bu play sadece oyun yada 1-2 eğlence programından ibarette değil... bankacılık uygulamaları hatta bazen cihazın kendi yazılımına bağlı olan kamerada galeride notlar kısmında dahi bu sıkıntı oluşuyor...

uygulamaları silip tekrar yüklemeyi denedim... fakat sonuç aynı...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba HxBxS,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

3 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Cihaz yeni android 11 güncelemesi aldığı için bazı uygulamalar tam uyumlu değildir yakında play store Üzerinde uyumlu olmayan uygulamalar için güncelleme yayınlanacaktır

Diğer hatalar için samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza

Yeni gelecek yazılım güncellemsi ile sorunların düzeleceği düşünüyorum lütfen beklemede kalmanızı tavsiye ederim
HxBxS
Active Level 6
Galaxy S
Umarım güncellemeler kısa sürede yayınlanır 🤷
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba HxBxS,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​