cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 plus kamera açınca aşırı ısınıyor..

(Topic created on: 04-14-2021 04:56 PM)
167 Views
Mturk
Active Level 1
Options
Galaxy S

Mediamarktan aldığım s20 plus da  kamera  açıp fotoğraf çekeyim dediğim de  kamera açık iken kılıf olmasına rağmen aşırı derecede  ısınıyor... video kaydını  söylemiyorum.. 20 dk video çeksem telefon üzerinde yumurta pişer.. yaz aylarında ne yapacağız bu telefonla.. güncellemeler şu ana kadar bir işe yaramadı.. amiral gemisi olan telefonda bunu yaşıyorsak . Samsung un vay haline .. yolun sonu çin firmalarını gösteriyor.. hemde yarı fiyatına daha kaliteli telefonlar .. Samsung adına utanç verici... 

4 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S

Merhaba, Ben galaxy S20 kullanıyorum.

aynı sorun bendede mevcut.

normalde tüm cihazlarda bu süre içinde ısınma fazla olur ama galaxy s20 cihazının kullandığı exynos 990 yüzünden ısınma dahada fazla malesef.

yani bu exynos 990 kullanan tüm cihazlarda böyle.

Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Aynı sorunu birçok s20 kullanıcısı yaşıyor ben de dahil. Pişmanım, en kısa sürede farklı markaya geçicem. Ha bir de sahip çıkmıyor ürünlere
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S

malesef, amaısınma sorunu beni fazla engellemiyor gayet kaliteli bence ısınma sorunu olsa bile

Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mturk,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes