cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 hızlı şarj sorunu

(Topic created on: 12-25-2022 05:37 PM)
406 Views
Oxobis61
Active Level 6
Options
Galaxy S

(Android 13 ile batarya performansi ciddi derecede iyileşti.)

Yanliz hizli sarj sorunu hâlâ devam ediyor.
3 adet sarj modu var.
-hızlı
-super hızlı

Kendi orjinal sarj aleti ile standart ve super hızlı sarj oluyor, fakat hızlı modu desteklemiyor. Önceden böyle bir sorun yoktu. Arkadaşımın orjinal s20 sarj aletiyle denedim sonuc ayni. Benim sarj aleti ile onun telefonda denedik yine sorun ayni.

Telefonlarda ve sarjnaletlerinde problem olmadığı aşikar. Daha once sorunsuz calisan şey, guncelleme ile neden bozuldu anlayamıyorum.

Tahmini 5 kez rapor yolladım hic cevap vermediler. Artık samsung musterileriyle pek ilgili değil sanırım. Üzücü.
Resolved!
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Sizin bu ekran android 13 mu 25 watt adaptoru nerden aldiniz
0 Likes
Oxobis61
Active Level 6
Galaxy S
Evet Android 13. Android 12 varken de bu ekran ayniydı zaten.

Sarj aleti telefonun kutusundan cikti. Orjinal.images (4) (3)_1000007599_1671985125.jpg
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Süper hızlı diye bir ibare yok ki s20 fe sd pil kısmında sadece hızlı şarj var kablosuz şarj var
Oxobis61
Active Level 6
Galaxy S
Super hızli modu her telefonda yok zaten. Mevzu o degil. Yazdim ilk mesajda sorunu okuyabilirsiniz..
0 Likes
Oxobis61
Active Level 6
Galaxy S
(Mod arkadas konuya cevap yazip, yazdigi cevabi da sorun çözülmüş gibi konuyu kilitliyor. Bu kadar komik olmayin arkadaşlar.)

S20 kullaniyorum. Hizli sarj modu son guncellemeden sonra calismiyor.
Etrafımda 25w sarj aleti kullanan tum kullanicilarda ayni sorun var. Farkli modellerde bile ayni sorun var.

Belliki benim cihazim bozuk degil. Butun telefonlarin da ayni anda bozulmasina imkan yok. Bir hata var ve samsung bunu cozmuyor. Defalarca hata raporu yolladim ama ilgilenmediler.

Sizde cihazi sifirla diyorsunuz. Yazilimsal bir hatanin cozumu sifirlamak olmamali. Sanki sifirlayinva yazilimdaki hata duzelecek. Ki bu hata sadece bende olan bir hata degil. Son 1 ay icinde sarj sorunu olan en az 10-15 kisi gordum. Butun telefonlar ayni anda bozulmadı ya...
Oxobis61
Active Level 6
Galaxy S
Bir sorun yasiyorum 2 aydan fazla oldu. Etrafimdaki bir cok kiside ayni sorun var. Konu aciyorum, teknik rapor yolluyorum, cozulemedigi gibi raporlara da yanit gelmedi, ve acilan konulari da silmeye basladiniz. Kalitenizi belli ettiniz. Bir daha samsung telefon almayacagim. En ufak problemi bile cozemiyorsunuz. Calisan sistemi bozdunuz kabul edin..
Oxobis61
Active Level 6
Galaxy S
Kac kere yardim istedim. Screenshot_20221226_011029_Samsung Members.png
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy S
Silinmemis, zaten postun varmiş. Benzer veya ayni konulari birleştiriyorlar. Silinmedigini profline girip yorumlar kismindan kontrol edebilirsin.
0 Likes
Oxobis61
Active Level 6
Galaxy S
Cozulmemiş konulari da kapatiyorlar güya cozulmuş hibi. Kendileri cevap verince sanki problem cozulmus gibi konuyu kapatiyorlar. Boyle.sacma sapan bişey gormedim
0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy S
Bu sana özel bisey degildir. Genel isleyis olarak postlar bir sure acik kaliyor ve sonra uygun bi yanit varsa seciyorlar veya kendilere yaziyorlar ardindan post yanitlara kapaniyor. Gecmis eski postlara da bakarsan anlayabilirsin sana ozel bi durum olmadigini.
0 Likes