iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

S20 geri iade alındı

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-03-2021 01:33 PM)
bayzek001
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S

Galaxy s20 almıştım çok beğenmiştım boyutunu ve kullanımını kamerasıda aşırı iyidi oyun vs kullanım performansı olsun çok çok iyiydi samsung çok güzel telefon yapmış dedim ama gel gör ki telefon çok ısınıyordu oyun oynadıģımda elim uyuşuyordu ısınmadan  Sadece telefonla konuştuğumda bile ısınıyordu kulağıma yaklaştıramıyordum cihazı 

Garantiye götürdüm ilkinde yazılım güncelleme yapıldı sanırım 
İkincide ise 1 hafta geçmeden cihaz değişim oanyı verildi kutusu istedindi verdim paramı geri aldım 
38 Yorum
verdaisil13
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy S
İstersen s21 al
bayzek001
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
Almayı düşündüm ama s20 kadar estetik görüntüsü yok ayrıca fiyat çok pahalı ve s20 gibi metal değil plastıktir s21 ve şarj aleti çıkmıyor kutudan artırılarbilir hafıza yok bu eksikler varken neden alayım ki 🤷‍♂️🤷‍♂️
verdaisil13
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy S
Haklısın. O zman sana A72 öneririm. Kutudan şarj aleti çıkıyor ve cam bir arka kasaya sahip. Arttırılabilir hafıza vardır ben bilmiyorum. Fiyatı da ucuz.
bayzek001
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
A72 yi düşündüm sonra ekran boyutu çok büyük a51ı kullanmak zor geliyor ne gerek var a51ri kullanmaya devam ederim bence elinizdeki telefon idare ediyorsa kullanın gereksiz maceraya gerek yok ben yaptım şansıma telefonu geri aldılar kurtuldum
verdaisil13
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy S
A51 nasıl bir telefon beğeniyor musun?
bayzek001
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
😀😀 kötü değil idare eder orta segment bir telefon beni idare ediyor beğenmiyorum ama şimdilik en iyisi a51 kullanmak 🤷‍♂️🤷‍♂️
verdaisil13
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy S
A serisi dünyada en çok kullanılan seri zaten. Bende A serisi bir tablet kullanıyorum bataryası hariç he r şeyinden memnunum tabletin.
bayzek001
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
Tabletleri bilmiyorum da A serisi batarya ve pil donanımı üzerine kurulmuş pili ve donanımı çok iyi ama performansı kötü değil ama daha iyi olmasını isterdim
verdaisil13
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy S
Benim de eskiden pilim aşırı iyiydi ama malûm şarjı bitince şarjda oynuyorum ondan dolayı batarya da ya sorun var ya da sıfırlamak lazım. Şu dönemde sıfırlayamyorum da.