cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 fe

(Topic created on: 09-20-2022 07:09 AM)
139 Views
samigzc
Active Level 5
Options
Galaxy S

image

Arkadaşlar elimde Bluetooth kulaklık var her iki ayrı kulaklığı da ayrı ayrı görüyor eskiden böyle degildi Bi anda oldu nasıl düzeltebilirim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy S

Bluetooth depolamasının verisini sil olmazsa ve farklı kulaklıklarla bağlanıldığında sorun olmuyorsa kulaklık marka üreticisiyle görüşmeni öneriyorum 

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Emir_Can
Active Level 7
Galaxy S
Telefon yeniden başlat ama önce bağlantıyı kes sil tamamen kulaklıkları
samigzc
Active Level 5
Galaxy S
Denedim ama.birdaha denicem
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
0 Likes
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy S

Bluetooth depolamasının verisini sil olmazsa ve farklı kulaklıklarla bağlanıldığında sorun olmuyorsa kulaklık marka üreticisiyle görüşmeni öneriyorum 

0 Likes