cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe youtube tam ekran dönmüyor

(Topic created on: 09-21-2022 02:05 AM)
55 Views
güdümlüporsuk
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Arkadaşlar youtube'den tam ekran bir video izlerken videoyu tam ekran yapınca otomatik olarak sağ tarafa dönüyor bundan yana sıkıntı yok ama telefonu sola çevirince ekran dönmüyor video sağdan sola dönmüyor  eskiden böyle bir sorun yoktu bunu nasıl düzeltebilirim?

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O sorun bende yaşıyorum dikey açmadan youtube açarken video izlerken dönmüyor önceden dönüyordu birdaha da dönmedi ayardan nereden yapılıyor onu da bilmiyorum
güdümlüporsuk
Beginner Level 2
Galaxy S
Az önce şunu **bleep** ettim sizde deneyip cevaplarsanız sevinirim. Şimdi youtube girdim videoyu açtım otomatik sağ tarafa döndü sonra tam ekran modunda telefonu ters yöne çevirdim ama dönmedi sorun bu. Ama az önce **bleep** ettiğim ise videonun ortasında ana ekran tuşuna basıp geri videoya dönünce video tam ekran modunda sağ ve sola sorunsuz dönüyor
0 Likes
Galaxy S
Tüm cihazlarda var tek s20fe de deil youtubenin sorunu
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba güdümlüporsuk,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, yaşamış olduğunuz sorunu uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes