cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe super hızlı sarj uyarısı

(Topic created on: 12-27-2022 10:52 PM)
67 Views
imindivanli
Active Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar merhaba android 13 güncellemesinden sonra telefonu 25w adaptör ile şarj edince süper hızlı sarj uyarısı alıyormusunuz 33w adaptör ile şarj denedim fakat hızli sarj yaziyor sadece sonra yazı gidiyor bildirim cubugunda sarj olma yazıyor. deneyenler yorum yazabilrse sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

5 Comments
Galaxy S
Yazılımsal bir sorun ve genel olarak 13 alan cihazların çoğunda var.Ek yama güncellemesi gelecektir.
imindivanli
Active Level 5
Galaxy S
Hocam kardesimin telefon a71 25w adaptore taktıgı zaman super hızli sarj diye uyari cikiyor dedi android 13 e de guncellemis ama benim anlamadigim bu sorun acaba benim kullanmis oldugum cihazda mi var acaba onu ogrenmek istedim cevabın icin teşekkürler.ek olarak samsung müsteri hizmetlerini aradim böyle bir sorun yok güncellemeden kaynakli dediler.
Galaxy S
Evet,güncelleme ile ilgili.Sabredip beklemenizi tavsiye edebilirim.
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
33 watt çünkü kendi adaptörü değil. Cihazı kendi 25 watt ya da 15 watt şarj adaptöründen başkasıyla şarj etmeyin. Hızlı Şarj bilgisi 3 5 saniye sonra kayboluyor özelliği böyle.
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba imindivanli,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes