cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe snapdragon

(Topic created on: 03-28-2022 10:34 AM)
231 Views
DevranS20FE
Active Level 7
Options
Galaxy S

Gerçekten artık bıktım yaaa bu kadar kaliteli ve güzel telefonun oyunlarda falan hemen ısınıp donması kasması gerçekten bunaltıyo artık. O kadar para verdik hadi parayıda boşver snapdragon 865 gibi yüksek performanslı bi işlemcinin bu sorunlar yapması pek normal değil ve sadece bu telefonda bu işlemciden kaynaklı sorun var. ÜZÜCÜÜÜ

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba DevranS20FE,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
11 Comments
MelihTilki
Active Level 5
Galaxy S
Evet bende aynı sorunları yaşıyorum hele yazın çok fazla performans kaybı oluyor.Güncelleme ile falan çözerler diye bekliyorum ama umudum kalmadı pek.
DevranS20FE
Active Level 7
Galaxy S
İnşallah
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Telefon android 11 dede mi böyleydi peki
0 Likes
DevranS20FE
Active Level 7
Galaxy S
Android 11 de daha iyidi
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
S20fe oyunlarda iyi olmadığını izlemiştim YouTube da pekte inanmamistim dogrusu
0 Likes
DevranS20FE
Active Level 7
Galaxy S
İyi olmamasının sebebi yazılım hataları var yoksa snapdragon 865 üst düzey telefonlarda var.
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
Öyle ama ilk çıktığında denenmiş video da arkadaş beni şok etti bu performans diyor 865 olan bir cihaz oyunlarda çok fazla problem yaratti denemelerimde diyordu
MelihTilki
Active Level 5
Galaxy S
Doğru,GOS'tan dolayı kaynaklandığını düşünüyorum.GenshinImpact falan oynarken 20 dk 40 dk sonra o kadar fazla fps drop yapıyor ki.Cihaz ısındığı için sürekli fpsi alta çekiyor.
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S

Eğer durum buysa GOS'un işleyişinin değiştirilmesi düzeltecektir durumu. Çünkü tarif ettiğin problem tam da GOS'un sebep olduğu söylenen sorunlarla örtüşüyor. One UI 4.1 sizi kurtaracak.