cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe snapdragon sıcaklık

(Topic created on: 01-19-2022 06:08 PM)
61 Views
GeddyLee
Active Level 3
Options
Galaxy S

S20 fe snapdragon modelini kullanıyorum hangi oyuna girsem direk 45e cıkıyor sıcaklık normal bir değermi 

3 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Sizinle aynı cihazı Ben de kullanıyorum Çok ağır olan oyunlarda cihazı ısınıyor bu doğru Snapdragon işlemcili seçeneği de ağır oyunlarda ısınıyor hafif oyunlarda Neyse ki çok şükür Sorun çıkarmıyor
Uzun lafın kısası bu durum normal yani
0 Likes
BurakBese
Active Level 6
Galaxy S
45°C yüksek grafikli oyunlar için normal bir sıcaklık.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba  GeddyLee,

Oyun esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. 
Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Geri Bildirim Gönder > Hata Raporları > Telefon sıcaklığı bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes