cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe oyun sıcaklığı

(Topic created on: 03-30-2023 01:30 AM)
374 Views
Bozkurt_s20FE
Active Level 4
Options
Galaxy S

Bus simulator ultimate oyununu oynarken oyun eklentilerindeki sıcaklık ölçer 44 derece ölçtü. Bu sıcaklık normal mi?

Cihazım 8/256 snapdragon 
Resolved!
18 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Önemli değil rica ederim zaten sıcaklık yükseldikçe kendini optimize ediyor parlaklığı kısıyor falan :)

Burada daha oyuna girerken 38 derece meselaScreenshot_20230328_222619_PUBG MOBILE.jpg
Bozkurt_s20FE
Active Level 4
Galaxy S
Yeni aldım telefonu. Oyun oynamaya korkuyordum anormal bir durum var diye. İçim rahatladı hocam eyvallah.
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Yani Samsung telefonlar oyunlarda çok yüksek fps vermez ama yine de akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız sistem kendini korumaya alıyor bu yüzden daha yüksek fps veren telefonlarda daha fazla cihaz sorunları olur :) Oyun Eklentileri'nden ve Good Guardians apk ( Samsung'un resmi uygulaması) indirip sıcaklık fps gibi ayarlara bakabilirsiniz.
Bozkurt_s20FE
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkür ederim hocam tekrardan. Son olarak oyun esnasında o üst kısımdan hafif koku geliyor mu sizde de sıcaklıktan kaynaklı
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Yeni aldıysanız olabilir ben aldım alalı kılıfla kullandım ama kılıftan cikarınca hafif bi koku oluyor plstk kokusu gibi nerden geliyo bilmiyorum . 14 ay oldu. Hor kullanıyorum genelde ama üzmedi :)
Samsung80
Active Level 8
Galaxy S
Oyunda ve 4k videoda ısınma normal işlemciye fazla yük biniyor. Aşırı ısındığında telefon uyarı veriyor zaten. Ancak telefonlar oyun cihazları olmadığından aşırı oyun oynama ve ısınma cihaz ömrünü biraz azaltır bunun dışında sorun olmaz.
Bozkurt_s20FE
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkür ediyorum öneriniz için. Çok fazla mobil oynayan birisi değilim. Ara sıra oynarım
0 Likes
ibrahim2321
Active Level 4
Galaxy S
Benimki de s20 Fe 6/128
WhatsApp ta mesajlaşırken bile ekran ve kasa fazla ısınıyor
Arkada calisan bir uygulama da yok
Bu guncellemeden sonra telefon gitti
0 Likes
Bozkurt_s20FE
Active Level 4
Galaxy S
Bende ağır oyunlar dışında bir problem yok çok şükür. İşlemci snapdragon mu sizin?
Ayrıca depolama alanı ile ilgili bir sorun olabilir mi acaba yeterli alan olmaması gibi?
0 Likes